Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel szapora szívdobogásra...

Éjjel szapora szívdobogásra ébredtem, mindkét kezem zsibbadt, meleg hőhullám tört rám, volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Csak kint a hűs levegőn lettem jobban, de amint visszamentem lefeküdni, megint kezdődött, így a férjem kihívta az ügyeletet. Mértek vérnyomást, néztek EKG-t, de mindent rendben mutatott.Azt mondták biztosan kimerültség, sokat pihenjek, kaptam 2 szem szedukszent.

Azóta most napközben többszer érzem, hogy bizsereg a bal kezem, de főleg amikor lefekszem.

Holnap elmegyek a háziorvoshoz, de örülnék ha valaki megnyugtatna.


2014. júl. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez idegi eredetű, minden vizsgálat negatív lesz. Ilyen esetben használd a jóga légzést, stb.
2014. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Gondolod, hogy ideg eredetű?
2014. júl. 13. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak!

Ezt orvosi nyelven úgy hívják,hogy hipervetillálsz.

(pánikrohamod van)

Egy időben mikor én is küzdöttem pont ilyennel.


De rájöttem,hogy ez csak a fejemben van és csak az van a fejedben amit te is akarsz.

Csak te és senki más nem képes legyőzni.

Ez tulajdonképpen egy téves válasz egy ismeretlen helyzetre.(Rosszul reagálsz valamire)(pánikbaesel)

Tudom hihetetlen,de így van.

Engem is elő akar venni,de egyre ritkábban.Érzed,ha jön és tegyél ellene!

2014. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is kedves utolsó!

Valószínűleg igazatok van, ma elmentem a körzeti orvoshoz, és ő is azt mondta, hogy valami lelki eredetű, stressz miatt lehet. Elküldött azért laborba és kardiológiára, hogy tényleg biztos legyen, hogy nincsen semmi a háttérben.

De most nem tudom, hogy hogyan tovább? Hogyan kezeljem ezt az egész helyzetet? Most ezért is kétségbe vagyok esve, hogy mit kellene tennem:-( Nem is tudom pontosan, hogy mitől lehet? Bár az tény, hogy sok a munka, keveset pihenek, és minden apró dolgot a lelkemre veszek.

De a jogának utána fogok nézni addig is.

2014. júl. 14. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A joga jó dolog,de nekem semmit sem segített.

!!KOMOLY!!FOGADD MEG.Mikor érzed hogy közeleg :) Érzed a gyomrodban a vállaidban a lábadban,ne küzd ellene engedd,hogy megtörténjen (bajt nem okozhat mert csak a fejedben van) közben elemezd,érezd,érezd hogy mi történik,próbáld megfejteni,kielemezni,kiismerni és a végén LEGYŐZNI!

Amikor sikerül (márpedig előbb utóbb sikerül),egyre ritkábban fog rádtörni,de akkoris tudod kezelni.Nekem már kb 1 másodperc kell a legyőzéséhez és ha visszagondolok már kb vagy két hónapja elő sem vett a nyavaja.

Úgyhogy kitartás!Sima ügy lessz! :)

Ha gondolod majdnem minden nap bejelentkezek a gyakori oldalra írj nyugodtan privátba.

Szia

2014. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos pont nekem is volt a napokba pedig már évek óta én is le tudtam győzni :-) Most viszont annyira hirtelen tört rám és most valahogy máshogy.Először melegem volt aztán fáztam és megint melegem.Elhagyott az erőm,hányingerem lett és fájt a hátam ,vállam,zsibbadtam.Nagyon megijedtem!!! De elmentem dokihoz és még EKG-t is csinált és semmi... Akkor ez is pánikroham volt????Jött már elő így valakinek?
2014. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 5/6-os, ha nem foglak zavarni, akkor írni fogok majd.

Azt még azért megkérdezhetem, hogy ez mennyi ideig tarthat?


Kedves utolsó, sajnos nem tudok rá válaszolni neked, nekem most volt először.

Én inkább azért lettem ideges, illetve vagyok most is, mert a szívem körül szokott beleszúrni, és zsibbad el utána a kezem.

2014. júl. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!