Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem alszom jól?

Miért nem alszom jól?

Figyelt kérdés
Rosszul alszom lassan egy éve, sok rossz dolog történt velem az utóbbi egy évbe, de már mindegyiken túl tettem magam és nem zavar viszont az alvásprobléma fennáll még mindig. Lehet, hogy a szobám berendezésével van gond? Van bent egy számítógép,tv,akvárium meg ugye az ágyam amin alszom az ággyal semmigond kényelmes. Hogyan tudnám kideríteni mi okozza az alvásproblémákat esetleg mivel tudnám a szobámat "egészségesebbé" tenni ami köztudottan javít és segít

2014. júl. 27. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi pontosan a probléma? Mikor fekszel, mikor kelsz?
2014. júl. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Általában 11 körül fekszem 8-9kor kelek kb 4-5évig tv-vel aludtam el, most már 2 hónapja anélkül alszom, de így se jobb az alvás minősége.

Különösebb problémám nincs esetleg, hogy eléggé lecsökkent a társasági életem és már nincs annyi barátom mint régebben más nem zavar jelenleg, de ennek szerintem nem lehet köze az alváshoz túlzottan. Én a szobám berendezésére gyanakszom.

2014. júl. 28. 15:57
 3/3 Polipeter válasza:

számítógép tévé nem segítik a pihenést, ha elalvás előtt nézed

Rendszeres testmozgás segíti hogy "kitisztuljon" a fejed.

Nekem nagyon bejött!

2014. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!