Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kezemet nemtudtam mozgatni...

A kezemet nemtudtam mozgatni az izmaimmal. Mitörtént?

Figyelt kérdés

Ez ma hajnali 3kor történt kb. nemtudtam aludni semmit sem az éjszaka. Egyszer amikor fel akartam támaszkodni a bal kezemmel azt vettem észre, hogy nemtudok. Majd valahogy feltápászkodtam gyorsan felkapcsoltam a villanyt és láttam, hogy a kezem olyan mint a kocsonnya, lebénult teljesen válltól lefelé. Hiába próbáltam mozgatni az izmaimmal nemreagáltak, neméreztem a kezem az érintést sem. A jobb oldali kezemmel tudtam csak mozgatni. Olyan volt mintha egy halott keze lenne :S egyszerüen semmi fájdalom,reakció egyszer megis haraptam de neméreztem semmit ami viszont rettentöen megilyesztett. Majd a jobb kezemmel elkezdtem a bal tenyeremet ki-be csukogatni aztán egy idö után újra kezdtem érezni a kezem. Éreztem ahogy a vér áramlik a karomban.


Kicsit még most is zavarban vagyok de mostantól sokkal jobban fogok örülni, hogy van karom :)

Kb 1percig neméreztem ami épp elég is volt és soha többet nemakarom azt átélni!


2010. jan. 11. 06:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyi hozzáfüznék még, hogy mikor észrevettem akkor megpróbáltam mozgatni az ujjaimat akkor elszörnyedtem, hogy még egy picit sem tudom megmozdítani :S
2010. jan. 11. 06:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álmodban elfeküdted a karodat. Valószínűleg nem volt megfelelő a vérkeringés benne, ráfeküdhettél. Ez nem jár mindig zsibbadással, főleg, ha valami ideget nyomtál meg.. Nekem is volt már ilyen, szerintem másnak is. Ne aggódj, semmi baj nincsen.
2010. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megesett már, hogy mind a két karomat feküdtem el ilyen módon egy időben..
2010. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak elfeküdtem és nem jutott megfelelő mennyiségű vér a karodba. Nekem a lábammal szokott ilyen lenni, hogyha egy ideig bizonyos helyzetben ülök, akkor én sem érzem, ráállni sem tudok, helyette összecsuklom.

Szóval ne izgulj! :)

2010. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elfeküdted a karodat, énis jártam így már 1x.
2010. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen elfeküdted, semmi probléma!
2010. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul néha, nyugi. Meg kell masszírozni a hónalj környékén mert ott futnak a főbb erek és idegek, vagy hát nekem az válik be ilyenkor.
2010. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindet hasznosnak minösítettem :)
2010. jan. 11. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta jobb már a karod? (Ha segít, nekem is szokott ilyen lenni, először nem mozdul, később zsibbad, aztán iszonyatosan fáj... Neked is ezek a stációk voltak meg?)
2010. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15:02 -nek. Nem
2010. jan. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!