Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kaphatok valamilyen támogatast...

Kaphatok valamilyen támogatast? Lelki vagy anyagi.

Figyelt kérdés

Túlzott izzadásom van, ami miatt nem járok el sehová sem. Depressziós is vagyok (saját "diagnóznis") és kerülöm az embereket is, már a munkahelyemen is felmondtam, de amikor még jártam, akkor ott is óránként mentem a mosdóba törölgetni magam és váltó pólót vittem, de én ezt már nem akarom tovább csinálni, legszívesebben csupaszon lennék egész nap. Nem kell mondanom, nem élek párkapcsolatban, el sem tudom képzelni hogy valaki engem egy izzadós zsíros bőrű "békát" szeressenek vagy hozzám érjenek. Nem is tudom minek élek én, csak fogyasztó vagyok semmi hasznosat nem csinálok. Egyelőre a megspórolt pénzemből tartom fenn magam, hiszen úgy hogy sehova sem tudtam elmenni, nem nagyon mozdultam ki otthonrol, így keveset költöttem, és van pénzem, de előbb-utóbb ez el fog fogyni.


A gond az hogy én már magam előtt látom a dolgot, ha én ezzel orvoshoz mennék (nem az izzadás miatt elsősorban, hanem az amiatt kialakult elzárkózás), csak kinevetnének, de ez nekem komoly lelki gondot okoz.


Milyen orvossal tudnám megértettni magam, aki ki is nyilvánítaná hogy alkalmatlan vagyok?


Mi lehet az én és hozzámhasonló emberek szerepe az evolúcióban, ha van egyáltalán?



2014. aug. 2. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogod magad, elmesz a haziorvosodhoz es elmondod neki, mi a gond. Lehet hogy pajzsmirigy problémád van, siman be állítják gyógyszerrel. Gyógyszertárban veszel solutio antisudoricat.

Az orvos nem fog kinevetni, kivéve, ha azt akarod elérni, hogy emiatt rokkantnyugdíjas akarsz lenni. Az, me ne is haragudj, röhejes.

2014. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus, vagy inkább logoterápia.

Olvasd el Frankl: ...mégis mondj igent az életre c. könyvét, tekintettel a paradox intencióra. Ha nem szervi oka van, segíthet!

2014. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!