Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erőlködéstől lehet?

Erőlködéstől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel ettem tejet muzlivel,es hat nem esett jol de nem akartam kionteni. 1 orara ra ereztem hogy rossz tole a gyomrom,ment a hasam stb.. Utana azt ereztem hogy hanynom kell de nem birtam ,ugy meghanytattam magam. Nem sok miden jott,de az elsonel iszonyat sokat erolkodtem. Utana ereztem hogy a sav vagy hanyas itt van a torkomban igy meg egyszer neki futattam. Kicsit hanytam de egy kis vert fedeztem fel benne. Utana a kopet normalis volt. Olvastam hogy erolkodestol lehet ilyen. Igaz ez? Segitsetek!!

2014. aug. 8. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg az erőlködéstől volt.


1. Soha, semmilyen esetben se hánytasd meg magad. Maximum csak akkor ha ciánt nyeltél vagy öngyilkossági kísérletet követtél el és bevettél egy marék altatót. (ezeket most azért mondtam, hogy max ilyen drasztikus eseteknél szabad csak hánytatni, meg persze vannak egyéb dolgok is, de ha egészséges vagy, akkor nem kell, sőt ne tedd, mert még a végén rákapsz és bulimiás leszel)


2. normálisa étkezz, ez alatt úgy értem, hogy a müzlit cseréld le valami normálisabb ételre

ha ugyanazt eszed nap, mint a nap, a gyomrod megelégeli és kihajtja


3, lehet, hogy a gyomrod nem bírta azt a müzlit vagy azt a tejet, az is lehet, hogy egy kicsit már romlott volt a tej, de nem érezted

2014. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!