Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel 3kor arra ébredtem, h...

Éjjel 3kor arra ébredtem, h hányingerem van, azóta hánytam is többször, mivel csillapítsam, h el tudjak menni dolgozni?

Figyelt kérdés

ma szerencsére csak 4 órát kell dolgoznom, viszont étteremben

valószínűleg a tegnap esti vacsi tett be nekem

vettem be 2 db b6 vitamint

van még vmi ötlet?


2014. aug. 15. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Étteremben pláne nem dolgozhatsz betegen!
2014. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ez nem fertőző, csak egy kisebb gyomorrontás

sajnos az csak egy dolog, h elvileg nem dolgozhatnék így, de egy rosszulléttől a főnök nem enged haza a legnagyobb forgalomban

2014. aug. 15. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem tudhatod, mi ez. Telefonálj be, hogy hánysz! A főnököd fogja megparancsolni, hogy maradj otthon. A háziorvos meg kiír.
2014. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van, de jó lenne, ha minden ilyen egyszerű lenne :) sajnos a vendéglátásnak rengeteg sötét oldala van és nem mindig ragaszkodik az előírásokhoz :/

mivel én az étellel és vendégekkel közvetlenül nem érintkezem, így a főnök nem fogja azt mondani, h maradj otthon

most már 2 órája nem hánytam... most eszem épp vmit, és ha 10ig nem jön ki belőlem, akkor el kell mennem dolgozni, ha kijön, akkor nem megyek, mert ugye úgy lehetetlenség lenne


érzem, h a tegnap esti chilis bab nem esett jól, amit este 10kor ettem, majd 11kor le is feküdtem aludni

2014. aug. 15. 09:13
 5/8 fosfosfosfos ***** válasza:

Már várom a holnapi híreket:

"Az xy városi zx étterem vendégei vérhassal jelentkeztek a helyi kórházban..., a betegek száma eléri a xxx-t.

OMG

2014. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
étterembe dolgozol úgy hogy kihánytad a beled? JÉÉZUSOOOOOOOOOM
2014. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miért vagytok ilyenek? Lehet hogy terhes! Csak még nem tudja... Vagyis most már lehet.
2014. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

csak egy kisebb gyomorrontás volt szerencsére, ami nem fertőző, mire mennem kellett dolgozni, már jól is voltam :)


persze, nyilván ez egy étteremben nem játék, de azért nagyon meg kell gondolni, h mikor jelent beteget az ember, különben repül


tudtommal terhes sem vagyok :)

2014. aug. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!