Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon, nagyon szédülök? Mit...

Nagyon, nagyon szédülök? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Igazából napok óta érzem, mindig estére jön és fejfájással. Először csak a fejem mozgatására éreztem a szédülést, nem nagyon foglalkoztam vele, lefeküdtem aludni, fekve is szédültem egy kicsit, de el tudtam aludni, reggel semmi nem volt, estére megint megfájdult a fejem és jött a szédülés. Aznap pont elutaztunk, elindultunk hazafele kocsival és nem éreztem semmit, csak mikor megálltunk és kiszálltam a kocsiból nagyon szédültem, majd mikor visszaültem olyan érzésem volt, mintha a kocsi gurulna hátra pedig állt. Ma szintén fejfájással kezdődött és már nem bírom úgy szédülök, mint aki részeg, de nagyon rossz. Alig tudtam lezuhanyozni, forog kb minden és idegbeteg is vagyok most meg türelmetlen. Ennek lehet az oka szorongás és stressz? Mert akkor már meg is van a baj. De, ha nem akkor fogalmam sincs mi lehet. Szerintetek? És mit csináljak?
2014. aug. 15. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál, igyál, és igyál! Igyál sok folyadékot, és méresd meg a vérnyomásod.
2014. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eszek, iszok eleget azzal nincs baj.

Viszont cigiztem rendszeresen pár hónapig, de 2 hete letettem, nem érzem, hogy hiányzik meg semmi, hálistennek szerintem még rá se voltam szokva. Viszont lehet ennek valami köze a szédüléshez?

2014. aug. 15. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az nem okoz ilyen hirtelen ilyet. Ha ennyire súlyos, akkor bőven el kéne menned orvoshoz. Vérnyomás is tud szédülést okozni, ezen kívül még egy rakás probléma főleg a füllel, vagy neurológiai eredet is lehet.
2014. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem biztos, de lehet, hogy köze van a légszomjhoz. Szellőztess többet, különösen elalvás előtt! Vagy próbáld ki, hogy nyitott ajtónál/ablaknál alszol, ha eddig nem úgy tetted! Nekem sokszor van, hogy emiatt szédülök, megfigyeltem, hogy érzékenyebb vagyok arra, ha kevés az oxigén. De könnyen előfordulhat, hogy a stressznek is köze van hozzá.
2014. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de a stresszre majd szerintem akkor kéne fogni, amikor kiderül, hogy semmilyen testi baj nincs.

Szédülésnek nagyon gyakran van testi oka.

2014. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!