Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegbecsipodesem van a vallamb...

Idegbecsipodesem van a vallamban. Ahogy nezem, izomhuzodas is tarsul melle. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Pihentessem vagy tornaztassam? Szikrakat szor a szemem, raadasul itt van a 14 kilos fiam, akit emelgetni kell (pelenkazo, etetoszek, stb) Mit ajanlotok? Mivel kenjem?
2010. jan. 15. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szintén volt idegbecsípődésem, kb. fél éve, szintén a vállamon. El kell menni vele orvoshoz, mert házilag nem tudni mikor jön helyre. Én másfél hét után szántam rá magam, de az orvos kb. 3 nap alatt tökéletesen helyre hozott. Kaptam rá gyógyszert és egy injekciót. Nekem azt javasolta az orvos, hogy ne erőltessem, inkább masszíroztassam magam itthon: finoman, addig, amíg nem fáj. Lehet kicsit kellemetlen, de valószínű, hogy aki masszíroz megtalálja a pontot, ahol becsípődött az ideg és ki tudja masszírozni. Nekem egy irtózatos kemény csomó volt a vállamon, amit párom 5 perc alatt simára masszírozott, majd még egyszer-kétszer bekeményedett, de a masszírozás segített. Én ezeket tanácsolnám.
2010. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj képzett gyógymasszőrhöz! Mondjuk hozzám, itt az e-mail.
2010. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!