Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A számítógép/telefon képernyőj...

A számítógép/telefon képernyőjének sugárzása tényleg elősegíti a miteszerek/pattanások kialakulását?

Figyelt kérdés
Ezt csak hallottam, és gondoltam megkérdezem.

2014. aug. 21. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez biztosan nem igaz :D

Hiszen a pattanások és a miteszerek a faggyú és a picike kosz miatt alakulnak ki, amik bekerülnek a pórusokba...

Talán még a telefonnal bele tudod dörgölni a pórusokba a port, faggyút, de ez sem igaz, hogy attól pattanásosabb lenne valaki, mert sokat telefonál... :) Az meg végképp nem igaz, hogy a képernyő sugárzása miatt...

Nagyanyáink korában is voltak pattanások és miteszerek, amikor még tévé sem volt, nem hogy telefon meg számítógép. Én is sokat ülök gép előtt, telefonálni is sűrűn szoktam, de én nem nem vagyok pattanásos. Miteszerem az van egy pár, de az már tini korom óta...

2014. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!