Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Állandóan...

Mi lehet a bajom? Állandóan fáradt vagyok és szédülök. Sokszor van olyan érzésem, mintha elájulnék. Gyakran olyan is van, mintha a mozdulatlan tárgyak, hirtelen megmozdulnának és ha rá fókuszálok akkor meg semmi mozgás.

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge vagyok, kisebb fizika munkától elfáradok.

Napi 6-7 órát alszom, hétvégente 10-12-t , de vannak napok amikor maximum 4-et. Este ,mikor lehetne aludni, nem tudok , hiába kapcsolok ki mindent egyszerűen csak jár az agyam minden hülyeségen és nem tudok elaludni. Reggel nagyon fáradtan kelek. Napközben tudnék aludni, de sajnos a munkám miatt nem lehet. A munkahelyem szeretek dolgozni.

Sokszor látok homályos foltak lebegni.

Gyakran van , főleg bal oldali, szúró mellkasi fájdalmam és gyakran tör rám nagyon erős pánikroham.

Kb. 3 éve vannak ezek a tüneteim. Több orvosnál is voltam már és nem találtak semmi rendelleneset.Szedtem vitaminokat és magnéziumot, de nem használtak. Testsúlyom változalan, de inkább inkább híztam is 1 picit. (170/65) Amúgy 25 éves vagyok.

Aki találkozott már ilyennel és sikerült meggyógyulni kérem segítsen!

Előre is köszönöm!


2010. jan. 18. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
alacsony a vérnyomásod szerintem...
2010. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokszor hasonlóan érzem magam én is, elég vékony vagyok (167/50), úgyhogy szerintem is vérnyomás... Kávé, energiaital után jobban vagyok, de nem szeretem gyakran fogyasztani ezeket. Képes lennék non-stop aludni ha lehetne. Még én is keresem a megoldást. Jobb híján az otthoni dvd-re való torna segített valamennyire. Valamint multivitamin, és sok sok víz.
2010. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló tüneteim.Szerintem kimerültség,idegi eredetű.A sok jó,pihentető alvás nagyon fontos lenne.Ha máshogy nem megy,próbálkozhatsz gyógynövény alapú altatókkal is,például sedacur forte.Vagy egy pohár citromfű tea lefekvés előtt.Relaxálj sokat.Az néha jobban kipihentet,mint pár órányi (felületes)alvás.A vitaminok hosszabb idő után fejtik ki hatásukat,ne várj tőlük gyors javulást.Talán jót tenne,ha kipróbálnád a Q10+omega 3-at.Nyugtat és energiát ad.Nekem eddig az vált be legjobban.Sajnos az ilyesfajta kimerültség lassan "gyógyul".
2010. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom renben van. Vitaminokat majdnem 1 évig szedtem. Sedatif-ot szedtem sokáig. Volt 1 időszakom mikor Xanaxot szedtem elalváshoz, mert máshogy nem ment, de már fél éve nem szedek semmit.
2010. jan. 18. 14:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és a kávétól , energiaitaloktól csak sokkal rosszabbúl érzem magam. Nem iszom egyiket sem már vagy 5 éve.
2010. jan. 18. 14:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Lassits a tempon. Napi 6 ora semmikeppen nem eleg, felteve ha nem egesz nap egy szeken ucsorogsz. Ha nem tudsz elaludni olvass minden este, nekem is csak ugy megy az elalvas (miota meghalt az edesanyam) Mikor mar nem tudom tartani a konyvet, akkor lekapcsolom a villanyt. Igy nem agyalok, ha agyalok is, maxi a konyvrol amit olvasok, es nem a napi gondokrol. A gyerekeknek nem veletlenul jo az esti mese, kikapcsol a nap utan. Szedj multivitamint, esetleg jarj el egy jo kis nyugtato masszazsra minden heten.
2010. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor orvosnál voltál, néztek vérképet és az rendben volt?
2010. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Hiszen kimondtad: pánikbetegség. Az első részben írt tünetek, meg a 2 roham közötti tipikus állapot.

2010. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól teszed,hogy nem iszol kávét,energiaitalt.Pánikrohamra hajlamos emberek jobb,ha elkerülnek mindent,ami koffeint tartalmaz,mert inkább csak ront az állapotukon,kiválthatja a pánikrohamot.A fekete tea és kóla fogyasztása sem ajánlott.
2010. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van pls help mert nem tudom mitől van és egy kicsit félek :(
2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!