Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rossz a kozerzetem es...

Robika17777 kérdése:

Nagyon rossz a kozerzetem es neha ongyilkossagon is gondolkozok mert semmi ertelmet nem latom az eletemnek. Valtoztatni szeretnek ezen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

azert irok.erre az oldalra.mert teljesen kilatastalannak latom az eletem..19eves fiu vagyok pesten elek..jelenleg nincs munkam es iskolaba se jarok...van egy baratnom velem egy koru na es hat az a helyzet hogy 3eve kb egyutt vagyunk es tobbszor is megcsaltam regebben...nagyon megbantam de elmondani nem szeretnem mert hat hogy is lehetne ezt....nem akarom osszetorni a szivet..panikbeteg vagyok, asztmas, depresszioban szenvedek..reggel felkelek tok jo minden es ra 30percre mar beall a rossz kedv es az egesz napomat vegigkiseri..fogalmam sincs mit tegyek probalom nyugtatgatni magam..sokszor ramjon a siras is..alig eszek..es nincs olyan ember akinek kionthetnem a szivem csak a baratnom..de neki sem tudom teljesen :( elegge el vagyok keseredve es szeretnek ebbol kiutat..pszihologushoz jartam a betegsegemmel de nem kulonosebben segitett sajnos.

Kerlek segitsetek mit kene tegyek



2014. szept. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó pszichiáterhez.
2014. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.sajnos ilyen ez a panikbetegseg .en is az vok es melle aszhmas is.

A parodat megcsalni nem szep dolog volt ezt te is tudod ..mert ha nem igy lene akor nem lene hullam volgyeid.megbantad es vissza forditanad az idot is ha lehetne.lelkifurdalasod van a barat nodel szemben ez gyotor teged.ezt at kell lepd eldobni ezt a megcsalas dolgot es probalj valami konyu munkat keresni hogy te is adj az asztalra vmit es azert is h a gondolataid es az onsajnalat ne jarjon az eszedbe.maglatod h konyeb lesz minden!

Szed ossze magad.

35/N

2014. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Tűzz ki magadnak valami célt, találj elfoglaltságot, amivel megvalósíthatod, érj el sikereket.A pánikbetegségedre, depressziódra, az asztmádra meg érdemes lenne kipróbálnod a gyógynövényeket.Sok ismerősömnem vannak velük jó tapasztalataik.Itt Budapesten meg elég sok lehetőséged van.Jobbulást és sok sikert!
2014. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2014. szept. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!