Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit jelent az, hogy kissé...

Mit jelent az, hogy kissé inhomogén jellegű csontszerkezet?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam egy koponya röntgenen, mert egy kisebb csomót vettem észre kívülről a fejemen. Mint kiderült ez a csomó teljesen ártalmatlan és semmi teendő nincs vele.Azonban a papíromra oda írták, hogy Jobb oldalt kissé inhomogén jellegű csontszerkezet. Visszavittem a sebészetre, ahol az orvos csak pislogott és nem tudta túlzottam értelmezni a mondatot, majd nagy kutatások után azt mondta, hogy valószínűleg egy érgomolyag vagy valami hasonló születésemóta ott lévő dolog amivel nem kell tenni semmit, de azért elküldd egy koponya MR vizsgálatra. Hát azóta tiszta ideg vagyok, majdnem elsírtam magam ott, próbáltak nyugtatni a nővérrel, hogy ne aggódjak nincs agydaganatom, de semmi egyértelműt nem tudtak mondani. Egyébként semmi tünetem nincsen, nem vagyok az a fejfájós tipus, nem szédülök és semmi abnormálisat nem tapasztalok szerencsére magamon. Volt már valakinek hasonló ilyen jellegű problémája? és ez pontosan mit jelent? Még csak 25 éves vagyok és az egész rokonságomban nem volt sem rák, sem semmilyen daganatos betegség, de nagyon megvagyok ijedve. Hozzáteszem, hogy fél év múlva kaptam időpontot az MR vizsgálatra és azt mondták, hogy örüljek mert ez még egy korai időpontnak számít..
2014. szept. 14. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!