Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, terhelésre fejfájás,...

Szédülés, terhelésre fejfájás, remegés, gyengeség. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 napja szenvedek folyamatos szédüléssel, nagyon rosszul vagyok terhelésre, remeg a lábam a mellkasom, kezeim, homlokom és fejtetőn fáj a fejem. Szemfenék vizsgálat negatív, vérkép nagyon jo, az általános trombocita 8-10 között van nekem 10,40. Szédülésre kaptam betahistin-rathiopahrm-ot 3x1-et, de csak a szédülést szünteti meg, ugyanugy érzem az enyhe fej imbolygását. Volt valakinek hasonló? Esetleg valakinek tippje? Fejfáson kívül nem fáj semmim, csak fogyok. Épp 40kg vagyok. 23L
2014. szept. 16. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Terhes sem vagyok, több tesztet is végeztem..
2014. szept. 16. 14:19
 2/11 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás?

Mérd meg a vérnyomásod, többször egy nap. [link]

2014. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


Egyél rendesen, változatosan! :)

[link]

2014. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Enni eszek, azzal nincs gond, nem fogyokurázom, vérnyomásom elég alacsony de aaz mindigis az volt. Bár elgondolkodom rajta néha hogy 95 a vérnyomásom 2kv után
2014. szept. 16. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


Hát az marha alacsony!!!


Menj el a háziorvosodhoz, és kérd, hogy vizsgáljon ki, mond el, hogy alacsony a vérnyomásod. Ha megállapítja, hogy tényleg ez a baj, akkor kapsz gyógyszert rá, melyet mindig (!!!) be kell venned, akkor is, ha nem alacsony, mert ez olyan gyógyszer, ami ha alacsony, akkor emel rajta, ha magas, csökkenti, ha jó, akkor szinten tartja.

Ismerősőm állandóan panaszkodik a vérnyomására, és képzeld, nem szedi rendesen a gyógyszerét, csak akkor veszi be, ha magas vérnyomást mér.

Folyamatosan szedni kell,akkor is, ha minden ok. De ezt az orvos is el fogja mondani.


Lényeg, hogy menj el az orvoshoz.

2014. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16,44 a testtömegindexem, itt ülök orvosnál, várom hogy mondjon majd valamit, de szerintem semmi használhatót nem fog..
2014. szept. 16. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


Na, most kerülsz majd sorra?

Ha igen akkor mond el neki, hogy mire gyanakodsz (vérnyomás).

Kérd, hogy ez irányba is vizsgálódjon.

2014. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 hónapig kapom a szédülésre a gyógyszert azt mndja nincs bajom..
2014. szept. 16. 16:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt h van kiütésem azt mndta majd elmulik
2014. szept. 16. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:

próbáld ki:

majoránna és szurokfű teafüvek keverékéből

1 evőkanálnyit tegyél 2-4 dl forrásban lévő vízbe, főzd pár másodpercig, majd hagyd állni 15-30 percet, azután idd meg. Napi 2x.

Erősítő, étvágyjavító, idegnyugtató, fájdalomcsillapító hatása van, és egyensúlyba hozza a hormonháztartást.

2014. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!