Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek van masszőr végzettsége...

Akinek van masszőr végzettsége az megtudná mondani nekem, hogy derékfájásra melyik masszázs féle lenne legjobb?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A derékmasszázs :D
2014. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, hogy érted, hogy melyik. Gyógymasszőr vagyok. A gyógymasszázs a svéd masszázs fogásokkal dolgozik (vannak pluszban más milyenek is, de alap a svéd) Ehhez szakember kell. Főleg attól függ, hogy mitől fáj, mert sok oka lehet. De maga a masszírozandó terület a lumbogluteális táj, magyarul a fenék alsó részétől a 12. hát csigolyáig. De én személy szerint a lapocka alsó csúcsáig dolgozok. Igazából addig is érdemes.
2014. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs efféle végzettségem, de azt meg tudom mondani hogy valószínűleg csak úgy magától nem fáj a derekad. Valami okozza pl: lábak hosszúságának eltérése vagy ülőmunka stb... a svéd masszázst nem igazán ajánlanám, a nyugati orvostudomány a tüneti kezelés mestere de tartósan nem fog elmúlni a derékfájásod, valami keleti kiropogtatós akupunktúrás szakember kéne neked. Nekem ugyan nem derékre de csak ilyen segített.
2014. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!