Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S vakbélgyulladás? Vagy...

S. O. S vakbélgyulladás? Vagy miért fáj jobb oldalt a hasam?

Figyelt kérdés
Össze vissza hasogat...van amikor ott fáj ahol a vakbél van, reggel a köldökkel jobboldalt szemközti csípőm belsejénél fájt, voltam wc-n, akkor is fájt, sétálgatok, akkor is fáj...reggel még volt étvágyam. Lázam nincs, hányni nem hányok...lehet h vmi petefészek gyulladás? Mostanában nem ültem hidegen, de most valahogy a szokotttnál több a folyásom..( normális állagú, fehér színű, csak kicsit több a szokottnál), akkor olvastam még van Irribitális bélszindrómáról is...mert az idegesség kicsit bennem van, de olyankor általában az egész hasam alja szokott fájni + hasmenés is van néha...
2014. szept. 18. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha ülök hátradőlve most, akkor nem fáj annyira, ha fekszem akkor sem.
2014. szept. 18. 10:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként szokott jobb oldalt fájni a hasam, de nem ennyire azért.
2014. szept. 18. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Epe?
2014. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a jobb lábad felemelni. Mármint úgy, hogy állsz, és térdben behajlított lábad emeled. Ha szúr a hasad, az a vakbélgyulladás egyik tünete.
2014. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hasmenés is van, akkor lehet egy béfertőzés, gastritis is, de menj el orvoshoz, kell csináltani egy vérképet és meg kell nézze a hasad az orvos, ő majd többet tud mondani.
2014. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!