Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Üvegszilánk ment a kezembe 2...

Üvegszilánk ment a kezembe 2 napja. Nagyon pici, azt hiszem nem is látom. Hogyan szedjem ki?

Figyelt kérdés
Nem látom, de ahol belement az ujjamba, ott egy barnás pont van. próbáltam kinyomkodni, már a steril tűt is próbáltam, de nem látom hol van, és féltem, hogy csak rosszabb lesz. MAgától is ki fog jönni? Amikor tűvel megpiszkáltam, ott egy kis "zseb" volt, szóval már "helyet csinált" magának az üvegszilánk? Mikor megnyomom, néha nem, de néha kis szúró fájdalmat érzek. Mikor belém állt, vérzett. Csak megvághattam magam, vagy ez egyáltalán tényleg üvegszilánk? Semmiben nem vagyok biztos, bocsi, ha hülyeséget kérdezek!

2014. szept. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva ki fogja dobni a szervezeted, magyarul kijön. Ha nem megy mélyebbre akkor nincs gond.
2014. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha már csak nagyon picit szúra helye, szinte semennyit, az azt jelenti, hogy kijött, vagy hogy mélyebbre ment? :S
2014. szept. 20. 14:05
 3/3 A kérdező kommentje:
És már barna pont sincs a helyén, csak ott egy kicsit más színűbb a bőröm, de nem feltűnő, kicsit rózsaszínebb. (?)
2014. szept. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!