Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor hirtelen fel kelek...

Amikor hirtelen fel kelek ülésből, akkor általában mint ha egy fény gránát robbant volna előttem, szédülök és kb.2 mp-ig tiszta fehérség van. Magas a vércukrom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 19:39
 1/7 anonim válasza:

Én is mindig szédülök, ha hirtelen fel állok!De ezért fehérség nincs előttem!Szerintem a vérnyomásunkkal lehet baj!De lehet hülyeséget írok!Passz...


20L

2010. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem az amikor hirtelen felállsz és mintha kezdene elsötétülni minden, meg már majdnem elájulsz és akkor vége?

Én se tudom mi az, de szerintem ezek a kulcsszavak egy lehetséges magyarázatban:

-agy vérellátása

-vérkeringés lelassul a sok üléstől


Amúgy nekem is szokta csinálni néha, és semmi bajom a vércukrommal, pontosabban semmivel sincs bajom.

2010. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy túl alacsony vérnyomás, vagy alacsony vércukorszint az oka szerintem, de, hogy ezeknek mik az okai, azt neked kellene tudnod.
2010. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen van nekem is... nyáron a nagy meleg miatt meg van, hogy káprázik a szemem és le kell ülnöm, mert összeesnék. Attól van, hogy nem jut elég vér az agyba.
2010. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is de nem tudom mi lehet az oka de nem is forditottam rá eddig nagyobb gondot
2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt parázni, mindenkinek csinálja.
2010. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásingadozás, amely serdülőkorban teljesen normális, de később sem ad okot aggodalomra. Baj csak akkor van,ha olyan helyzetekben jelentkezik, amikor veszélyes lehet,hogy pár másodpercig "nem vagy képben".
2010. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!