Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nehéz fizikai munkához hozzá...

Nehéz fizikai munkához hozzá lehet szokni?

Figyelt kérdés

Most kaptam új munkát, naponta 4-6 órát masszírozok egyfolytában és nap végére hulla vagyok, nagyon fáj a derekam is.

Idővel hozzá lehet szokni, vagy ez alkati kérdés és lehet, nem nekem találták ki a gyógymasszázst?

Pedig nagyon élvezem a munkám, csak zavar, hogy ennyire elfáradok.


2010. jan. 20. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Idővel meg lehet szokni.Később már fel sem fog tűnni,hogy 4-6 órát dolgozol,főleg ha szereted is csinálni a munkádat!

Ha valaki utálja a munkáját annak 1 óra is nagyon fárasztó..

2010. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Nehéz fizikai munka ?! haha

Próbáld ki milyen egy építkezésen a segédmunka, és utána hasonlítsd össze a kettőt.

2010. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja, de ez a 4-6 óra a tiszta masszírozási időt jelenti, a munkaidőm kb.8 óra.

De remélem igazad van és megerősödöm.

2010. jan. 20. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Kemény munka a masszírozás hidd el 4-6 órán keresztül. Próbáld csak ki kb fél óráig.
2010. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mindenkepp megfelelo cipot hordj, az nagyon hozza tud jarulni a hat es derekfajashoz.

valamennyire hozza lehet szokni, de sajnos ha indulasbol hatfajos vagy, nem lesz soha tokeletes.

figyelj a testtartasodra es az alatamasztasra.

2010. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményét annak aki az építkezéses választ írta. Azt hittem te is hasonlóra gondolsz, elmosolyodtam aztán, hogy te mit nevezel nehéznek. Hadd ne mondjam, hogy van aki ma reggel ebben a cudar időben dolgozni ment építkezésbe, fújó szélben lenyomott vagy 9 óra nem egyszerű melót, emellett a te masszázsod női munka :)
2010. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na Te sem voltál még masszőrnél, fárasztó meló az
2010. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem tejesen világos, hogy valaki jelentkezik egy melóra, megkapja, aztán csodálkozik, hogy hoppá.

Eddig nem tudtad, hogy fárasztó (lesz)? Gondolom masszíroztál már, nem csak improvizálsz, ezért kellett, hogy legyen valami fogalmad róla, hogy ebből 5 óra az kb milyen lesz.

2010. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, egy idő után megtanulod a megfelelő mozdulatokat, és meg is erősödsz.
2010. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Butaság lekicsinylően beszélni bármely munkáról is.Az építkezés kemény meló,de ez nem jelenti azt,hogy másfajta munka nem lehet az.Egy masszőr nagyon intenzív munkát végez,igénybe vannak véve az ujjai,a csuklója,a dereka.Elég ha kipróbálod otthon.Masszírozd meg a párod hátát.Olajozd be,és nem tovább,csak negyed óráig gyúrd...hát nem kis meló,öt perc után már úgy érzed végkimerültek az ujjaid...

Hogy hozzá lehet-e szokni?Biztosan.Meg kell tanulni a helyes,kevésbé fárasztó és görcsös mozdulatokat,minden munkába bele kell rázódni.Sok sikert kívánok neked!

2010. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!