Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel vagy este szoktatok...

Reggel vagy este szoktatok zuhanyozni?

Figyelt kérdés
..vagy mindketszer?:)

2014. okt. 11. 23:03
 1/9 Demo1 válasza:

este mindenképpen, képtelen lennék "koszosan" ágyba bújni, néha reggel is, ha rosszat aludtam,

de a reggeli fürdés arra is jó, hogy felébredjen az ember :)

2014. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hosszúhajú ***** válasza:
reggel, hogy felébredjek. ha hosszú nap volt néha este is beállok, felületesen
2014. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Este is zuhanyozok meg reggel is! De amúgy este alaposabban,mert reggel csak átcsapatom magam,hogy frissebben álljak a naphoz! :)
2014. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiiii ***** válasza:
Este, ritkábban reggel.
2014. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
este
2014. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

este. nem tudnek befekudni ugy a tiszta agyba, hogy en nem vagyok tiszta.


Reggel csak akkor ha elotte sportoltam valamit.

2014. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig csak este, reggel fázós vagyok a zuhanyzáshoz :D
2014. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Többnyire este. Nagyon szolid nap kell ahhoz, hogy képes legyek kihagyni az estit, ha voltam kint a házból vagy tornáztam, akkor eleve esélytelen, de miért is ne zuhanyoznék, az ember jobban is érzi magát úgy... Nagyon enervált korszakokban lehet csak kivétel (főleg amikor bealszom a gép előtt). Nekem inkább éjszakai zuhanyzás van, olyan éjfél és 3 között, nem sokkal lefekvés előtt.


De néha reggel is jó zuhanyozni, frissít :) De inkább napközben fordul elő, hogy van egy extra zuhany, pl. amikor tegnap hazajöttünk a mocsárból (ideiglenes mocsár, nem tudtam, hogy most épp van ott olyan... hajajj, s még azt hittem, hogy itthon van sok szúnyog), sárosan és hosszú gombászásból, akkor nem tudtam volna nem zuhanyozni azonnal. Remek volt :)


De amúgy napi kétszer nekem sok lenne, egyszer is kötelességből és muszájból csinálom. Fogalmam sincs, miért nem szeretem, pedig közben és utána sokszor jólesik. No mindegy, zuhanyzom, az a fő.

2014. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De amúgy napi kétszer nekem sok lenne, egyszer is kötelességből és muszájból csinálom."


Nem muszáj automatikusan minden nap, lehet rugalmasan is kezelni a dolgot. Ha pl. nincs túl meleg, és nem is mész sehova otthonról, nem leszel koszos, akkor simán lehet kétnaponta is zuhanyozni.

2014. okt. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!