Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig lehet visszatarta...

Mennyi ideig lehet visszatartani a nagydolgot?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nincs víz a házban (előre kiírták, szóval tudtam róla, hogy nem lesz jópár óráig), nekem meg pont most jött az inger, hogy menni kéne vécére és nem tudom, meddig tudom még visszatartani,mert már nagyon kell.

2014. okt. 20. 14:00
 1/9 csabika1971 ***** válasza:
57%

Van egy olyan érzésem ez csak humbug kiírás.

Miután el ment a víz, a wc tartály még tele van, egyszer még le lehet húzni.

2014. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak egy adag volt a tartályban, az már rég el lett használva, nem csak egyedül lakok itt
2014. okt. 20. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Plusz ha kiírják, akkor az ember teletölti a lábosait, vödreit vízzel, hogy legyen...


De még a nem lehúzott wc-ben is jobb helyen van az ürülék, mint az ember gatyájában. Nyilván ne csináljunk be ilyenkor se. Az pedig merőben helyzetfüggő, meddig megy a visszatartás.

2014. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó, igaz, nem készültünk fel rá eléggé, de szerintem az elég tré lenne,ha órákig ott bűzölögne a budiban a termék
2014. okt. 20. 14:15
 5/9 csabika1971 ***** válasza:
Az mennyivel lesz jobb, ha a gatyádban fog bűzölögni a termék?
2014. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pont ezért próbálom visszatartani amíg lehet
2014. okt. 20. 14:25
 7/9 csabika1971 ***** válasza:
52%

Amúgy zavar a szag? Elárulok egy szükség megoldást, az a röhej, hogy vannak helyek ahol általánosan így intézik.

Intézd a dolgod egy zacskóba ha kész kösd el a száját, és megvárhatod míg megjön a víz (ezt a zacsit pedig az adott országban kivágják a szemetesbe. Ez ám a higiénia! Csak nehogy véletlenül egyszer oda tévedjek nyaralni.)

2014. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez egy jó ötlet, ha más nem marad,akkor ez lesz
2014. okt. 20. 14:36
 9/9 anonim válasza:

Miért nem mész egy közeli bevásárlóhelyre?

Am, mi lett a story vége, mi történt?

2014. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!