Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért van, ez gond?

Ez miért van, ez gond?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt velem,de hidegbe érzem jól magam,sima pólóba járok esőbe is. Nem fázok meg,egyszerűen így érzem magam jól. alacsony a vérnyomásom és a testhőm... az átlaghoz képest.
2014. okt. 23. 15:52
 1/5 anonim válasza:

Férfi vagy nő vagy?

Én szülés után jártam így, de nem jöttek rá az okára. Már több mint egy éve így élek, egész télen rövidujjúban toltam a babakocsit. Hormonzavarra gyanakodtak, de nem találtak semmit, így azt mondták, hogy majd elmúlik. Valamennyire már fázósabb lettem, de ez annyit tesz, hogy esetleg ha nagyon hideg van és fúj a szél, akkor elgondolkodom rajta, hogy vegyek-e fel egy vékony hosszúujjút.

2014. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok :)
2014. okt. 23. 16:33
 3/5 anonim válasza:

Akkor a szülés utáni hormonzavar kizárva. :-)

Egyébként több minden is állhat mögötte, magas tesztoszteron szint, pajzsmirigy betegség, de nálam egyiket sem találták. Izzadsz is egyébként? A helyedben háziorvoshoz elmennék, ha tartósan fenn áll ez az állapot.

2014. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem izzadok,csak edzés közbe.... erőnlétem jó... jól érzem magam,csak fura másoknak.
2014. okt. 23. 17:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Maghőm is alacsony,szóval nincs csalás pajzsmirigy miatt.
2014. okt. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!