Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a jobb alvás...

Mit tehetnék a jobb alvás érdekében?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy este nehezen alszok el, kb 22 órakor, és hajnali 2-kor már felébredek nem tudok semmit csinálni a sötétben, csak ülök az ágyam szélén, visszaaludni nem tudok, van amikor unaloműzésnek az ablakon nézek ki, vagy a gép elé ülök, de nagyon fáradt vagyok! Multivitamint szedek. Tudnátok valami jó megoldást, hogy kipihenhessem magam? Gyógyszereket kerülném.

2014. okt. 24. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáltál már elalvás előtt valamilyen gyógynövényes teát inni?

Nekem ami szokott segíteni az a levendula tea, vagy a citromfű.

Ha esetleg stressz , feszültség miatt nem tudsz aludni, szerintem segíthet még a valeriana relax gyógynövényes kapszula.

Van még egy harmadik, amit én szintén alkalmazni szoktam, akkor ha érzem, hogy tényleg nem fogok tudni elaludni, ez szintén gyógynövényes, viszont picit drága, (5000 ft és 20 ml) ha érdekel, akkor szívesen megírom majd.

2014. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kamilla teát szoktam inni, már jobban alszok :) kipróbálom a citromfű teát is
2014. okt. 28. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!