Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Simán összerágom a rivotrilt...

Simán összerágom a rivotrilt mert édes vajon placebo?

Figyelt kérdés
Semmit nem érzek utàna. Bipolàris bordeline személyiség zavarom van erre szedem.
2014. okt. 26. 19:20
 1/7 anonim válasza:
Én nem értek hozzá.... Nem is tudtam, hogy van bipoláris (!) bordeline személyiség zavar is. De ilyenre nem rivotrilt adnak sztem! Placebót, meg pláne nem :D
2014. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rivotril nem placebo o.O
2014. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pláne nem összerágni kell!
2014. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2, 3! Te minek válaszolsz, ha nem tudod értelmezni a kérdést?! Éppen az a kérdés, hogy placebo e... Mert, hogy össze tudja rágni és, hogy a valódit azt nem lehetne. (gondolom)
2014. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2.3. vagyok és szedtem rivotrilt, kérlek harapd már le a fejem, amiért nem értelmeztem normálisan hirtelen, mivel nem tett vesszőt a kérdésbe.

NEM PLACEBO. NE RÁGD ÖSSZE.

2014. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha láttad volna, akkor azt írtam az előbb is, hogy nem az, nem értem mi a bajod a válaszommal
2014. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Rivotril nem placebo! A Rivotril hatóanyaga a klonazepám, amely a benzodiazepinek gyógyszercsoportjába tartozik. A klonazepámnak görcsgátló, nyugtató, izomlazító hatása van... A Rivotril egy erős nyugtató, tudtommal a fent említett dolgokra nem használják, de ki tudja. A Rivotrilt nem szokás placebóval helyettesíteni! A kérdés nem az volt, hogy a Rivotril =-e a placebóval, hanem hogy a kérdező placebót kap e Rivotril helyett...


(placebo: olyan, kémiailag semleges anyag, amelynek nincs gyógyszerészeti hatása, de formájában valódi gyógyszerpirulához hasonlít. A páciensnek pszichésen segít! Még gyógyszerek tesztelésénél is használhatják, ilyenkor a kezeltek egy bizonyos %-a ezt kapja valódi gyógyszer helyett.)

2014. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!