Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » éjjeles vagyok a héten és nem...

CsAk SziVesen kérdése:

éjjeles vagyok a héten és nem tudok aludni délelött 1-2 órnál többet mit csináljak? Már teljesen hulla vagyok.

Figyelt kérdés
Olyan segitséget hogy hordjál talicskával 5 tonna betont inkábbb ne irjatok. Voltam a dokinál aki felirt altatót és felet szedjek be és az utolsó napon mikor már tudom hogy éjjel nem dolgozok, ne vegyek be reggel. és akkor este fogok tudni aludni. De ennek ellenére teljesen félek,a függőségtől,hogy utánna már csak gyógyszerrel fogok tudni aludni.. az esti alvásommal semmi baj csak a nappalival:( a növényi készitményeket végig próbáltam lószart se érnek nálam.

2014. okt. 28. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes csend és sötétség kell, az éjszakai körülményeket imitálva. Ha pirkadatkor vagy reggel mégy haza, akkor azalatt hordjál napszemüveget, hogy a fény ne nyomja el az álmosságot.
2014. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A páromnak is volt ilyen gondja éjszakásban. Ő melatonint szedett, behúzta az ablakot, csend volt nála... Rengeteget segített és egyáltalán nem lett függő.

Attól még utálta, most már nem hajlandó olyan munkahelyre menni, ahol éjszakázni kell...

2014. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lefekvés előtt igyál meg 1 bögre levendula teát, ízesítés nélkül.
2014. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!