Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi többszöri hasmenés,...

Napi többszöri hasmenés, kiidegel! Van valakinek valami tanácsa?

Figyelt kérdés

3 eve volt epemutetem, elotte is mar ez volt a helyzet. Minden egyes reggel rohannom kell wcre, majd reggeli utan is.

Az eletemet tonkreteszi ez, mivel suliban anno nem tudtam elmenni wcre, igy az egesz napom abbol allt, hogy nehogy osszefssam magam... Razott a hideg is, ugy fajt, sapadt voltam.


Most delre jarok dolgozni, reggel el tudok menni wcre, de mivel napkozben is megy a hasam eves utan, ezert naponta 3 db imodiumot veszek be, igy kibirom estig. Es ettol sincs szekrekedesem..


Felek kapcsolatba lepni ez az egesz miatt, mi van, ha szeretkezes kozben ram jon a szapora :-(


Az orvosok nem tudtak mit kezdeni ezzel, egyutt kell elnem vele...


2014. nov. 6. 08:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam zsiros, fuszeres kajakat enni, egeszsegesen etkezem..
2014. nov. 6. 08:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Hú hát ez elég durva helyzet. Több orvost is felkerestél? Anyukámnak volt epe műtétje vagy 5-6 éve és nem panaszkodik, pedig ő még bél beteg is.

Lehet valami természetes gyógymóddal kellene próbálkoznod. Anyukámnak ugyan más bélbetegsége van, de az is hasmenéssel jár és ivott aloe vera gélt, amitől jobban lett.

2014. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Probiotikumot szedsz? A Protexin nagyon jó, a Normaflore nem sokat ér.

Lehet, hogy nem az epéd miatt van a hasmenés. Egy ételallergia tesztet is csináltathatnál akár. Vérből is meg tudnak állapítani egy két allergént, de van amihez gasztrós terhelés kell.

2014. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy epe, erezni a szagan...
2014. nov. 6. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen ételintolerancia is lehet!
2014. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konyorgom fejezzetek be, a kerdesemre valaszoljatok!!
2014. nov. 6. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszoltunk. Az orvosok nem tudnak semmit, ezért vagy Te utána keresgélsz, hogy mi a bajod vagy élsz vele!

én utánajártam (igaz 6 évig kínlódtam), de csak kiderítettem, hogy tejérzékeny (nem allergiás) vagyok. Mióta tartom a diétát elmúltak a panaszaim. Orvosok persze sose küldtek volna el egy magánúton történő, fizetős vizsgálatra(tb nem támogatja).

De így az életem gyakorlatilag megváltozott!

2014. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De mint irtam is, EPES HASMENES.
2014. nov. 7. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!