Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet, hogy 2hete...

Miért lehet, hogy 2hete szinte minden nap hányingerem van, majdnem egész nap, de csak azután, h. eszem vmit?

Figyelt kérdés
tegnap este lekváros kenyeret kivántam kakaóval és egyből jol lettem.Miért?Amugy fog.gátlót szedek most 3nap múlva kellene megjönnie és a 6.levelet kezdem el.
2010. jan. 27. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

terhes nem nagyon lehetsz, mert a tünetek kb az 5. terhességi hét környékén kezdődnek általában. ha terhes lennél, akkor most lennél kb. 10 napos terhes. ilyen korán nem igazán szoktak rosszul lenni az emberek. és ha 2 hete vagy rosszul, akkor meg főleg nem lehetsz 10 napos terhes.


szóval más az ok

2010. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a fogamzásgátlótól, de az is lehet sok a gyomorsavad, vagy beszipkáztál egy kis vírust. A hányingernek számtalan oka lehet.
2010. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most jön vmi barnás rózsaszines belőlem pedig eddig mindig 5-6napra jött meg
2010. jan. 27. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet hogy másnapos vagy,és azert hánysz?

igyál még többet,hátha nem fogsz hányni!

2010. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kössz kedves utolsó,micsoda válasz!pffffff
2010. jan. 28. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

01-28 17:11 es vagyok "az UTOLSO"


remélem tudtam segiteni,a gyors diagnozissal!

sztem valamilyen gyógyszert kellene beszedned!

hátha az segit,ha már a pia nem!!

2010. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!