Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 éves lány vagyok és úgy...

14 éves lány vagyok és úgy érzem komoly önértékelési problémáim vannak. Pszichonénihez nem szeretnék menni. Tudom, hogy minden fejben dől el. De mégis mit tehetnék? Tippekkel/történetekkel, nektek hogy sikerült elfogadnotok önmagatokat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval. 14 éves leszek jövő héten pénteken, 159 centi, jelen állapotomban kajával mindennel 48.6 kg vagyok. Viszonylag izmosnak mondanám magam, heti 4x másfél órás intenzív aerobic edzésre járok, hetente 1x futok. Kis melleim vannak, a csípőm és a vállam egy vonalban vannak. A lábaimat nem mondanám kifejezetten vastagnak (a combom körben 53 cm), viszont a fenekem véleményem szerint hatalmas és ez gyakorlatilag tönkretesz mindent (csípő: 78 cm, fenék körül 88 cm, has 73 cm). A mellem 75/A-s.

A stílusom éppen kialakulóban, valahol félúton az elegáns és a laza között vagyok, szerintem itt is maradok. Milyen ruhákat ajánlanátok?

Sosem volt barátom, még csak be se jöttem senkinek.

Szóval nem tudom elfogadni magam. Mit tehetnék, hogy elégedett legyek vagy tisztázzam magamban az egészet?

Esetleg táplálkozási/edzéstervet tudnátok ajánlani?

Nagyon szépen köszönök minden értelmes választ! :)



2014. nov. 9. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a barát kérdéshez tudok hozzászólni. Én se jöttem be soha senkinek. A suliban csak egy lány voltam, a srácok átnéztek ilyen szempontból rajtam. Aztán néha-néha előfordult, hogy kimozdultam és teljesen új közösségekbe mentem. És azt tapasztaltam meglepetten, hogy a fiúk érdeklődnek irántam. A megszokott mindennapi környezetemből soha senki nem mozdult rám, de ha új arcokkal találkoztam, többen is érdeklődtek. Ez valószínűleg azért volt, mert nem volt önbizalmam és zárkózott voltam, így a suliban a többiek bekategorizáltak egy lánynak, akivel ilyen szempontból nem kell foglalkozni, mert minek, ha van más is? De az új társaságban egy ismeretlen lány voltam, nem tudták, hogy bezárkózom, hogy nehéz hozzám közel kerülni.

Szóval a tippem: a paraméterek alapján az alakod jó, a melled miatt se aggódj, sokan szeretik a kicsit. Így csak a leírtak alapján, kép nélkül, jól nézhetsz ki. Szóval mozdulj ki! Keress új társaságot, menj el programokra, amik érdekelnek és barátkozz ott, mert ott egyszerű, hisz van már közös téma. Több fiú fog rád figyelni :)

2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálditt megkeresni:

[link]

2014. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden fekben döl el, akkor próbálj pozitívan gondolni magadról. Szakember segítségével könnyebb lenne ezen változtatni.
2014. nov. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!