Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nőhetek még 16 évesen?

Nőhetek még 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 165 cm körül valahogy. Rendszeres járok konditerembe, sportolok szóval egy örökmozgó vagyok. Sokat eszek mégsem hízok semmit. Testsúlyom 55,5 kg. Azt akarom megtudni van rá esély, hogy magamtól növök? Vagy a kondi miatt megállhatok a növésben? Esetleg milyen orvoshoz fordulhatok?

2014. nov. 22. 13:45
 1/3 anonim válasza:
Attól is függ, hogy fiú, vagy lány vagy. A lányok nem nőnek olyan sokáig, viszont a fiúk 16 évesen még simán nőhetnek. Persze nem mondom, hogy nincsenek kivételek. Ez egy olyan dolog, amit nem igazán mi irányítunk.
2014. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiúk 22-24 éves korukig nőhetnek még, a lányok 18-20 éves korukig, ha erősítesz, sportolsz, akkor minimálisan rásegítesz a fejlődésre, izmok erősödésére, de a genetikádat így sem írhatod át:-)
2014. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és minden férfi a családban magasabb mint én... Csak azt is hallottam, hogy a kondi miatt megállhatok a növésben, de remélem, hogy ez nem így van.
2014. nov. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!