Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ciki az elpirulas?

Ciki az elpirulas?

Figyelt kérdés
a kornyezetemben annak tartjak en pedig lepten nyomon elpirulok..

2014. nov. 24. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én annak érzem :-( Bizonyos szitukban én is elpirulok, nagyon kellemetlen, nem tudom hogyan lehetne ezt szabályozni.
2014. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nem az. :) bocs, de elég hülye környezeted lehet.
2014. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is könnyen elpirulok, és ha megkérdezik, miért pirultam el, zavarba jövök. De nem ciki, én úgy érzem, ez egyéni, és személyiség függő.
2014. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eleg vegyes velemenyek vannak ugy latom:D ennek vab "ellenszere"?:)
2014. nov. 24. 09:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Első voltam. Ha megfigyeled, a pirulásnak vannak előjelei, amik igazából érzések. Ha már érzed, hogy olyan a szitu, és tudod, hogy el fogsz pirulni, kezdj el mélyen és egyenletesen lélegezni, koncentrálj a légzésedre. Közben tereld el a gondolataidat, vagy képzeld el magad nagyon vagánynak és határozottnak. Persze ettől is megtörténik a pirulás, mert az pillanatok alatt jön, de gyorsabban lemegy az arcodról és talán nem lesz olyan feltűnő. Esetleg még határozott tekintettel és beszéddel eltudod terelni a figyelmet a pirulásodról. Szemet lesütni tilos! Próbálj meg úgy viselkedni, mintha misem történt volna. Ha ez túl gyakori nálad, használj nap közben szolid alapozót, feltéve, ha lány vagy :-)

Tapasztalatból írom. Járok egy ideje gitártanárhoz, de nem igazán szeretem magam produkálni. ha egy egyéni produkcióval állok elő az órán, akármilyen jó is, a végére már remeg a lábam, és elpirulok. Nagyon rossz érzés, ezért nem is állnék ki soha nyilvánosság elé, nem bírnám ki. Szóval ilyenkor én ezt eszem, amit fent írtam, igyekszem elterelni a gondolatomat, próbálom átvenni a szót, és beszélni. Sajnos van ilyen, iskolában is van/volt ilyen, mikor valakinek felelnie kellett, hiába tudta az anyagot, nem bírta, hogy minden szem és fül rá szegeződik. Írták itt, hogy nem ciki. Lehet tényleg nem az, ez inkább az elszenvedőnek kellemetlen.

2014. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzem cikinek de nagyon zavar, sokszor van hogy semmi olyat nem kérdeznek és mégis elpirulok, meg engem pl nem hoznak zavarba az olyan kérdések amik másokat igen, viszont akkor is elpirulok, ráadásul van hogy 1-2órán át is tiszta vörös marad az arcom! De képes vagyok olynkor is elpirulni ha a szomszéd megkérdezi,hogy hogy vagyok!
2014. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, azt mutatja, hogy vannak olyan emberek, akikben még vannak érzelmek, és nálad így mutatkozik meg.
2014. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
os vagyok, az elfelejtettem ha nagy áruházakban avgyok és fizetek a pénztárnál akkoris is többször előfordul,hogy elpirulok,de hogy mért? nem érzem kényelmetlennek a helyzetet, könnyen barátkozok,szóval nem is értem.
2014. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább cuki. :)
2015. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akik pirulósak, azok amúgy fehér bőrűek? Mert lehet, hogy egy barnább bőröm meg sem látszik, ezért kérdem.
2015. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!