Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17, majdnem 18éves vagyok és...

17, majdnem 18éves vagyok és 184 centi magas. Mekkora az esélye annak, h. Még növök?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem még fogsz nőni, ha jól tudom a férfiak amúgy is később érnek, tehát olyan 20-22 éves koráig növekszik az ember, persze változó intenzitással.
2008. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Honnan veszed, hogy férfi?


Van még esély, hogy nőni fogsz, de már nem sokat. Én 12-13 éves koromban értem el a magasságom, utána már csak összesen 2 cm-t nőttem. De ez mindenkinél máshogy van.

2008. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki máshogy nő, tényleg jó lett volna, ha leírod, fiú vagy-e, vagy lány. Én lányként 14 évesen értem el a max. magasságomat, azóta egy centit sem nőttem, ami nem baj, mert meg vagyok elégedve a 170 centimmel.

A fiúknál két tendencia érvényesül általában: vagy kicsi koruktól arányosan nőnek, és pl. nyolcadikban már érettségizőnek nézik őket, vagy az ellenkezője: 15-16 éves korukig kicsik maradnak, aztán pedig hirtelen megnyúlnak. Ha fiúként az utóbbi csoportba tartozol, nagy eséllyel nőhetsz még, ha az előbbibe, akkor valszeg itt a vége, fuss el véle. A 184 centire szerintem már így sem panaszkodhatsz! :)

2008. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek akarsz még nőni? Én 192 cm vagyok és nem egy leányálom, elhiheted. Próbálj meg nadrágot, inget vagy cipőt venni ekkorában!
2008. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!ja és lány vagyok!
2008. aug. 16. 15:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utololsóra reagálva: épp azon aggódom h növök,nem szeretnék még nőni!
2008. aug. 16. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!