Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jó az azoknak a tiniknek...

Miért jó az azoknak a tiniknek ha -20fokba kirakják a derkukat és 1 szál semmibe flangálnak 13-16 éves léttükre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

petefészek gyuladást csak egyszer kap az ember...Addig meg legyen kint a derekuk,hátha nagyon fog fájni:)

Szerencsére sok fiatal hord Lollee-t.(derékmelegítő)

[link]

2010. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem értem,és nem is hiszem,hogy nem fáznak.
2010. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az senkinek de sokan nem képesek felfogni.
2010. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Soknak nincs önkritikája sem!

Kilibbenti pocikát és nagyobb a zsírréteg mint nekem szülés után. Én jókat mosolygok rajtuk, azt hiszik jól néznek ki!

2010. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
engem csak az zavar, hogy pont azért, mert én rendesen felöltözöm,eszkimónak nézek ki az ilyen csajok mellett.ez olyan bosszantó,nem érzem magam télen csinosnak.:( utálom ezeket a kis pcsákat pont ezért mert én akármit cisnálok,ők sokkal csinosabbak.:( És nem vigasztal h vesegyulladást kapnak . Csak az a gáz h én nagyon fázós vok,nem bírnék igy öltözködni mert szó szerint szétfagynék :D
2010. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma láttam a buszon egy ilyen tinilányt akinek az egész dereka, hasa kint volt... Nagyon egészségtelen, komoly betegségeket lehet kapni így és szerintem nem is csinos. Attól még hogy hosszabb kabátot veszek attól az még csinos, jól néz ki (nem az ormótlan pufi-dzsekikre gondoltam, hanem egy szép szövetkabátra pl.)
2010. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nah végre egy normális ebertől egy normális kérdés. Itt szerintem mindenkinek igaza van. A mai tiniket nem érdekli más csak hogy mutogassák magukat a pasiknak. Lehet mondani hogy énis egy dekorativ csaj vagyok(20 éves) de meg tudom különböztetni az időjárást. Nem értem hogy az annyuk nem szol rájuk hogy mégse kéne kimenni a minuszokba kilogott hassal és miniszoknyába annyira az a harisnya se melegit. Énis szeretem a csajszis ruhákat de ezekkel elszaladt a ló. 13 évesen 8cm es tűsarkúba kisminkelve a discoba rázzák éppen belőve vagy részegen. Sajnos ez a mai norma és sajna erre van kereslet. Ilyenkor elgondolkodom hogy mi lesz 20 év mulva de siralmas.
2010. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

mert ez a divat.. bár nem igazán értem,mert tesóm is ezt csinálja[16] viszont a mi oszt.unkban már kb divat lett,hogy harisnya,trikó szerű topp a póló alá,betűrve a derekad stb.(szval jól felöltözve) és egymást cse**zük le,ha nincs felöltözve rendesen..(:örülök neki hogy ez már így alakult nálunk.

[13/L]

2010. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. nem vmi hosszu kabátot hordunk,csípőig érőt ami hamar felcsúszik de hosszú a póló plusz ugye be van téve a derék.. senkisem látja,hogy van alattunk 620 réteg,mégsem fázunk.
2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
jo de nems ilyenekről va szüó hanem aki nyiltam a derekát mutogatja reméljük neked se megy majd el a serdülökorban az agyad és rendesen felöltözöl télen.
2010. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!