Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert verzik es faj az orrom?...

Miert verzik es faj az orrom? Mar 5 napja az orrom belsejeben a jobb oldalon megvan duzzadva es ha fujom ver jon belole. Nyomaserzekeny is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a mostani hideg és száraz idő miatt van. Nekem is 1 hete mindennap vérzik picit.(De nekem állitólag normális) 30hetes kismama vagyok.De már zavar igy holnap megyek gégészetre.Nődoki mondta h menjek el.

Egyébként én egy Traumeel nevű krémmel kenem s az segit.Homeos s a patikában ajánlották..

2010. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy valaki behuzott egyet,és ezert van ez?

ne verekedj,inkább nézzél rajzfilmet!!

2010. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok.

Elmentem a gégészetre,mert 1 hete majdnem minden nap vérzik az orrom.ma 2szer is.Azt mondta a dokinő hogy arcüreggyulladás,antibiotikum,lámpázás.Ha 1 hét alatt se mulik el akkor pedig menjek vissza.

Megnyugtató igy 29/holnap 30hetes terhessen....

Egyébként nekem teljesen magától elered.párom kollegái mondták ha nagyon vérzik akkor el kell égetni.

2010. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!