Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azzal a kérdésel jöttem...

Hájas0009 kérdése:

Azzal a kérdésel jöttem hozzátok hogy fáj a hátam és a ball bordám?! Bőveben lent!

Figyelt kérdés
1 hete kezdet fájni a hátam folyamatosan egyre jobban! Kb 3 napja már a ball bordám is el kezdet fájni amikor le hajolok akkor síkitani tudnék,amikor sétálok is fáj,amikor egy helybe vagyok nem fáj.De amikor nyújtoz kodok akkor is fáj A súlyomhoz képest nem vagyok dagi,de van egy kis cicim..Anyám azt mondtha lehet hogy tüdő gyulladásom vann?De szerintem akkor nem fájna a bordám.Napi szinten fáj a fejem (van olyan nap is amikor nem)?:) 14/F 74 kg vagyok!

#hát #ball bordám
2014. dec. 5. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő majd fizikálisan megvizsgál és ha nem mozgásszervinek ítéli az okot, akkor beutal valahova. Ha mozgásszervi, akkor pedig csontkovács tud rajtad segíteni.
2014. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gerinceddel van baj, persze lehet más oka is, hétfőn menj el a háziorvoshoz, majd ő beutal a megfelelő vizsgálatokra.
2014. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat:).
2014. dec. 6. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!