Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon miért érzem így magam?...

Vajon miért érzem így magam? Más is van így rajtam kívül?

Figyelt kérdés

A lelkiállapotomról van szó. Tegnap még teljesen jó hangulatban voltam, sőt,annak ellenére, hogy a könyveket bújtam szinte egész nap a négy fal között, ki tudtam volna csattanni a derűtől, életerőtől. Aztán ma valahogy eszméletlen világvége-hangulat lett úrrá rajtam, akármit is csináltam, semmi sem segített. Azon kívül, hogy nyakamon a vizsgaidőszak, és nagyon fáradtnak érzem magam, mert egyfolytában olvasok, tanulok, jegyzetelek,egyéb megfogható problémám nincs (Istennek hála!) Családom, párkapcsolatom rendben, mindenki egészséges körülöttem (elvileg). Még múlt évben több villám csapott össze a fejem fölött, de akkor nem éreztem ezt ilyen erősen. Depressziós hangulathoz tudnám egyértelműen hasonlítani, és ezen kívül olyan megmagyarázhatatlanul furcsának, különösnek érzékelem a világot és mindent magam körül. De ez nem a szokásos utálom a hétfőt címszó, mert nem tudom egyértelműen mi váltotta ezt ki nálam, de jónak látom ezt megosztani másokkal, ill. megkérdezni érzi ezt még valaki rajtam kívül? Nem is azt mondanám, hogy a legrosszabb érzés a világon, mert nem tudom egyértelműen körülírni,egész egyszerűen: zavaros, mintha máshogyan érzékelném a dolgokat. Olyan, mintha minden egyszerre csak megszűnt volna körülöttem,és belegondoltam abba, mi lenne ha... ez és ez történne. Sok szörnyűség, nem sorolnám. És majdnem bepánikoltam. Elmentem óráim közt könyvtárba tanulni, de a gondolataimmal egyedül maradva rossz érzéseim támadtak, és nem tudtam koncentrálni aztán elmentem egyet sétálni az adventi vásárba, gondoltam kicsit kiszellőztetem a fejem, de ott meg a sok ember idegesített fel, és sírni lett volna kedvem. Voltam depressziós, na akkor hasonló állapotba voltam, csakhogy hónapokig, és nem így egyik napról a másikra jött, most meg még ráadásul semmi megfogható okom sincs rá. És imádkozom, hogy ne is legyen, mert nagyon nem volt jó időszak az életemben az. Most estére már jobban vagyok, beszélgettem a szeretteimmel egy kicsit és megnyugodtam,mert senkinek semmi baja. De akkor sem értem mi lehetett ez. És nem, nem egy unatkozó kölyök vagyok, aki csak azért ír, hogy mondjon valamit, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Leszögezném, legyen szíves csak az írjon aki tud emberi hangnemben, és nem trollkodva írni!

Köszönöm!


2014. dec. 8. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 20/L vagyok,és mielőtt valaki jönne a ,,terhes vagy" stb. válaszaival (bár kértem, hogy ne), nem vagyok az, és most múlt el a hétvégén, szóval még az sem indokolja a rossz kedvet...
2014. dec. 8. 21:38
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen napok mindenki életében, én néha "rezgek" belül, olyan rossz érzés tör rám, de családomban másnál előfordul, ilyenkor a légköri változásokra gyanakszunk. Mivel elmúlt, ne aggódj, és már ne foglalkozz vele, csak a jó dolgokra koncentrálj, hisz ebből is van sok.

Légy hálás mindenért és boldog leszel, ezt kívánom is neked.

2014. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!:) Úgy látszik volt valami a levegőben tegnap, mert már sokkal jobban vagyok.:)
2014. dec. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!