Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A tegnapi napon 2 órára...

A tegnapi napon 2 órára elájultam először szédülést éreztem fejfájást és hanyatt vágódtam mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Nem fogyasztottam alkoholt,kábítószert se semmit.Ki is aludtam magam. Mikor ájulás után felkeltem még erős fejfájásom volt és szédültem egy jó darabig.

2014. dec. 10. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlam megiejszteni de agydaganat is allhat a haterben ...mindenkepp fordulj orvoshoz.
2014. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha két óráig eszméletlen voltál, akkor régen kórházban lenne a helyed. A kérdéseidre pedig az orvosok tudnának válaszolni.

De a spontán ájulás egyébként se normális, mindenképp vizsgáltasd ki magad. Az okokról találgathatnánk, de szinte bármi lehet, így nincs értelme.

2014. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az ájulás oka lehet az is, hogy a vércukorszint leesik. pl. keveset eszel. utána simán lehet szédülni, sőt, ha forog veled a világ, és nem guggolsz/ülsz le rögtön, akkor kicsúszik a lábad alól a talaj, és bizony elesel - és el is ájulsz.

az ájulás egyfajta védekezés a szervezet részéről (mint mikor besleepel a noti, hibernál, mert alacsony az akku töltés)


ha két órán keresztül nem voltál magadnál, az tényleg nem okés. akkor ütés érhette a fejed. bár nem lesz belőle komoly gond, valóban érdemes megnézetned magad egy dokival.


én egyszer huszonévesen ájultam el a lépcsőházba, kész voltam, valamiért szédelegtem, hirtelen melegem lett, szomjasnak éreztem magam, és pont mikor dugtam be a kulcsot a bejárati ajtóba, egyszer csak azt érzem, fázom. hát egy pár másodpercre elvesztettem az eszméletem, azt hiszem a mennyezetet bámultam. felpattantam, bementem a lakásba, és fájlaltam a fejem. de én nem aludtam be, meg nem hánytam, semmi ilyen. ettem, és jól voltam, semmi bajom nem lett. (és azóta se volt ilyen)


szóval nem ártana ha látna doki. két óra eszméletvesztés nem normális.

2014. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!