Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért sírunk? Miért érezzük...

Miért sírunk? Miért érezzük azt a bizonyos "lelki" fájdalmat és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen depressziós vagyok és már napok óta csak sírok gyötör a "belső" fájdalom azt mondják, ha sír az ember attól jobb lesz,de én egyáltalán nem érzem,hogy jobb lenne. Nem tudom mit tegyek,hogy jobb legyen egy haláleset zaklatott fel,de előjött belőlem minden rossz dolog, konkrétan ez a halál is már lassan 7 éve történt. Nem bírom elfogadni a dolgot,hogy soha nem fogok találkozni az illetővel már és úgy érzem az életem semmit sem ér nélküle, pedig nem is egy közeli családtag volt.

2014. dec. 20. 14:55
 1/3 anonim válasza:
Sajnálom, hogy át kell élned ezt az újból feltörő gyászt. Én lassan 2,5 éve küzdök depresszióval, most vagyok szerintem a csúcson, bár ennél lejjebb már csak az öngyilkosság maradt már szerintem. Esetleg bűntudat gyötör, mert utoljára, amikor láttad megbántottad, vagy nem tudtál segíteni rajta?
2014. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a tudat bánt,hogy nem tölthettem el vele elég időt hogy nem ismerhettem meg jobban,hogy többé nem látom sehol sem. Sokszor gondolkoztam én is az öngyilkosságon,de úgy voltam vele,hogy az nem old meg semmit... 14 éves korom óta küzdök ilyen problémákkal most 21 vagyok... azt hittem egyszer elmúlik,de egyre rosszabbnak érzem néha
2014. dec. 20. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Én is sokszor sírok..Nekem a család miatt..Meg nekem is a gyász a halál,stb..Próbáld meg ezeket megbeszélni valakivel.Nekem az néha szokott segíteni.Pl.nekem azt osztályfőnököm is rendes,vele szoktam beszélni! 13/L
2015. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!