Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valami hatásos gyógyszer...

Van valami hatásos gyógyszer orrfolyás ellen?

Figyelt kérdés
Hangsúlyoznám, hogy NEM vagyok beteg. De a hidegtől és a széltől olyan szinten ömlik a taknyom, hogy esküszöm legszívesebben egész télre bezárkóznék. Semmi másból nem áll a kinti tartózkodásom, mint hogy szó szerint fél percenként veszem le a kesztyűt és fújom az orrom, a táskám tele van taknyos zsebkendőkkel, iszonyatosan elegem van már ebből. Valami seb is keletkezett az orromban, a sok fújástól, ami időnként elkezd vérezni, tiszta száraz az orrom körül, hiába kenem...És nem vagyok beteg,a betegség ennél még ezerszer durvább:( Muszáj fújnom, mert ha 5 percig nem fújom ki, már rendesen csorog...Tudom, h más is szenved ettől, de azt látom, h közel sem ennyire. KOmolyan ha van valami szer, ami eldugítja az orrom, akkor vállalom, h csak a számon kapjak levegőt, inkább duguljon el, mint hogy létezni se tudjak az orrfolyástól......Tényleg kilépek, és élni nincs kedvem..
2014. dec. 29. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Patikában kapható orrcsepp (pl. Nasivin).
2014. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél sálat az orrod elé, akkor melegben lesz és tanlán nem folyik majd annyira a hidegtől. Amúgy ne keseredj el, én is így vagyok vele és a fiam is, mióta hideg van 1 csomag papírzsepivel indulunk útnak.
2014. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Kipróbálom a Nasivint, bár arra emlékszem, h a hagyományos orrcsepptől még brutálisabban folyt, de hátha ez más..


Én mostanában már mindenhova elviszem egy 100-as csomag minimum felét, és alig szokott maradni belőle..

2014. dec. 29. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nasivin orrdugulásra van, mit érsz vele, ha a hidegtől folyik az orrod? Még jobban fog szerintem.

Inkább tartsd melegben az orrod. Igaz orrtyű még nincs, de egy meleg sál is megteszi.

2014. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az orrzuhanyt. Nekem bevált.
2014. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyanítom, hogy van valami allergiám, vagy fül orr gégészeti problémám a háttérben, mert egész évben a kelleténél sokkal többször fújom az orrom, és már alapesetben is zavar a dolog, ami a hidegtől csak mégjobban felerősödött.

A sálas dolgot is megpróbálom, de el is megyek holnap fül orr gégészetre, remélem megtalálják az okát, mert sajnos nem csak most van ez, csak ebben az időben erősödött fel az elviselhetetlenségig..

2014. dec. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!