Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy 225 ug-s LSD bélyegnek...

Egy 225 ug-s LSD bélyegnek mik lehetnek a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Első használatra

2014. dec. 30. 09:11
 1/6 anonim válasza:
bad trip, vagy lehet hogy beha'nysz... sok szerencse't :D
2014. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cli_hlt ***** válasza:

Elsőre megfelezném, a 225 már jóval nehezebben irányítható, mint a fele.


Ha nagyon kevés, 2-3 óra után rá lehet dobni a másik felet, de miután bevetted, nem tudod "kiszedni" magadból. :)

2014. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mellék hatás van, csak ez már elég vad. Ha jó passzban vagy és jó emberekkel vagy akiket szeretsz és szeretnek, akkor hagy szóljon :D Értem itt a megfelelő környezetet is: nagyon kevés ember, nem lakáson kívül, esetleg valaki aki már látott ilyesmit.
2014. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyannyira el fog ragadni, hogy a halucinációktól megijedsz és mindenféle tévképzeted lesz a téged körülvevő világról, majd a tudatod szertefoszlik és azt fogod hinni, hogy meghaltál. Ha először próbálod, akkor kezdésnek annyi mikrogrammot (ug) ajánlok, ahány kiló vagy, de ha te úgy érzed, hogy még elbírnál egy pöttyet, akkor ráadásnak mehet az előző adag fele.
2015. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bőven jó. Azt ne felezd! Amikor én elöször csináltam egyből egy egészel kezdtem az is kb 250 mikros volt. Egész jó volt. Pedig nem készültem rá. Se set, se setting. Viszont egyszer benyaltam egy 510est....Huhuuuuuuhuuu
2015. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy hülyeség, hogy hányni fogsz. Ettől nem lehet. Legalábbis még nem hallottam róla...
2015. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!