Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen jótékony hatása van a...

Milyen jótékony hatása van a fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszulának?

Figyelt kérdés
Szedte vki kúraszerűen? Mit tapasztalt?
2010. febr. 4. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát..nem tudom, de a fokhagymának eleve van fertötlenitö, antivirális, immunerösitö hatása. Rossz nem lehet :))
2010. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Értisztitó hatású, segit megelőzni az érelmeszesedést. Azon kivűl hosszú távon vérnyomás csökkentő hatása van. 5-6 hétig lehet kúraszerűen alkalmazni napi 3x1, utána szünetet kell tartani, pont a vérnyomás csökkentő hatása miatt. Ha vérnyomás csökkentésére szeretnéd szedni, akkor jobb ha konzultálsz a háziorvosoddal.

Én kb 3 hete kezdtem el szedni, mivel több családtagomnak is volt/van érelmeszesedése. Kúra szerűen 6 hétig fogom szedni, aztán majd meglátjuk. Mivel ez az első kúrám, még sok tapasztalatom nincs a kapszulával, csak annyit mondhatok hogy semmi mellékhatást nem okozott.

2011. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!