Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek van kedve beszelgetn...

HorusS kérdése:

Valakinek van kedve beszelgetni, ugy erzem romokban az eletem, nem sok valaszt el az ongyilkosagtol?

Figyelt kérdés
Mar nem birom,egy hajszal valaszt el az ongyilkosagtol,ugy erzem semi ertelme az eletemnek,nem vagyok fontos senkinek meg nem volt baratnom se mindig vissza utasitanak mindenki azt hajtogatja milyen csunya vagyok amikor kezdtem elfogadni magam rajotem megse fog meni mivel egy selejt vagyok 16/f

2014. dec. 30. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem nyugodtan kiöntheted a szívedet
2014. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy telefonos lelkisegély szolgálatot, mielőtt visszafordíthatatlan döntést hoznál.-.. Az ünnepek miatt nem tudom, melyik működik, próbálkozz:


www.pecs.gyitosz.hu

[link]

2014. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mar valamivel jobb :)
2014. dec. 31. 15:04
 4/6 anonim válasza:
Sajnos én is így érzem.. Rondának érzem magam, de mások is annak tartanak, folyamatosan elutasítanak úgyszintén.. Tudom, hogy milyen nehéz.. :( Bár, nekem egyszer volt barátnőm, de nem tartott valami sokáig.. Összesen 3-hétig jártunk, ebből 4X találkoztunk.. De jobb lett volna ha meg sem ismerem... 18/F
2015. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnalom...nekem az a legroszabb ha be is probalkozom valakinel mindig csak a baratom akar lenni mert szerinte "jobb lanyt erdemlek" de tudom hogy csak nem akar megbantani...sokszor volt ugy hogy felbiztatak es ott hagytak azutan :'(
2015. jan. 3. 17:48
 6/6 anonim válasza:
Szinte ugyanez van nálam is..:(
2015. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!