Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon tüdőrákom van?

Vajon tüdőrákom van?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja rendszeresen megfájdul a mellkasom egy kicsit, mozdulatra érzékeny(de nem nagyon), és van hogy más tájékon is enyhe fájdalom jelnetkezik.Nagyon megijedtem, sajnos az osztályomban nagyon sokan dohányoznak, és majdnem úgy szívom a füstöt szórakozóhelyen mint egy dohányos.Orvosnál még nem voltam, talán a lustaság miatt.Elsőre rögtön tüdőbajra gondoltam de levegővételre nem fáj jobban, és inkább a szegycsonthoz közel fáj eléggé közel, nem köhögök.De mikor megláttam interneten hogy állandó mellkasi fájdalom is tünet lehet, nagyon megrémültem(a mai nap történt).Nem tudom mi tévő legyek, hnap megyek orvoshoz.Valakinek van még ilyen panasza?Vagy valami hozzászólás?
2010. febr. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, csak egy lehetősége van!
2010. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tüdörák. :)


majd a doki esetleg elküld tüdöszürésre.Biztosan nincsen nagy baj.Ne aggódj.

2010. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem ezegy megfázás:D
2010. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tüdőrákot nem tartom valószínűnek, de a hipochondriát igen :) Sztem ez egyszerűen egy láz nélküli megfázás, hörgőgyulladás, vagy vmi ilyesmi. De azért menj el az orvoshoz, egy tüdőszűrés biztos, hogy nem fog megártani.
2010. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még mindíg be vagyok rezelve:(

Álltalában a megfázás 1-2 hét alatt lemegy.

Arra nem emlékszem amikor kezdődött fojt-e az orrom, de most már 3 napja folyik és 2 napja bármit is veszek rá semmi htása és enyhén de érezhetően fáj a fejem ami már inkább enyhe szédülésbe csap át majdnem egész nap:(

2010. febr. 4. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
99,99 % , hogy nincs komoly bajod, tehát majdnem biztos. Ne rémüldözz !
2010. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!