Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájós, elhidegült lábak,...

Fájós, elhidegült lábak, megoldást keresek, ki mit javasol?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy egészségesen táplálkozom, nem dohányzom, fiatal vagyok, (22) sportolok, gyakran szaunázok és tartok hideg-meleg zuhanyokat, folyton hidegek a lábaim, el vannak hűlve a meleg szobában is annyira, hogy fájnak szabályosan. Orvos nem talált semmi rendellenességet.


Szeretnék erre valami megoldást találni, a zokni nem segít, mert alatta ugyanúgy hideg, és csak a meleg szobától szigetelné el a hideg lábam, ráadásul ha több zoknit veszek fel akkor meg elszorítja a vérkeringésem és még rosszabb lesz..


Próbáltam ilyen lábmelegítőt, viszont zavar, hogy abban nem tudok sétálni és aludni sem mert egyben van az egész és korlátoz a mozgásban nagyon, ráadásul be kell dugni konnektorban ahol a vezeték is macerás..


ezekről a mamuszokról mi a véleményetek? Akinek hasonló gondja van mint nekem annak megoldotta a problémáját vagy ugyanúgy hidegek a lábai? Mit érdemes venni/cselekedni?



#orvos #papucs #Thermo #vérkeringés #melegség #mamusz #fájós lábak #elhidegült végtag
2015. jan. 10. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Első kőrben egy angiológiai kivizsgálást tudok javasolni. A többit majd ott eldöntik.
2015. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre nincs valami krém? A mai világban mindenre van megoldás. Biztos van valami krém ami javítja a vérkeringést vagy nem tudom. Ha van ilyen ezzel masszírozva biztos javulna a helyzet. Amúgy állandóan ilyen? Vagy mondjuk csak, amikor fáradt vagy? Esténként?
2015. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakorvos elvileg írhat fel értágító készítményt.


Amúgy hasonló cipőben a járok, kint az utcán egyre rosszabb a helyzet, már meg kell terveznem az utamat, ha mínusz van és gyalog kell mennem, mert fél óra alatt teljesen elfagynak az ujjaim.

Itthonra csomó zoknit/papucsot/mamuszt kipróbáltam már, most ami nagyon bejött az a crocs papucs utánzat szőrös béléssel. Nem tudom, miért jobb, mint bármelyik más ilyen dolog, de ebben sosem hideg a lábam, még akkor sem, ha 18 fok van itthon.

2015. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Általában este szokott ilyen lenni. Lehet, hogy amikor fáradt vagyok, de kimondottan erre nem emlékszem.


Most már ott járok, hogy csinálok magamnak aerogélből egy mamuszt és fűtőpárnát rakok bele.


Kivizsgáltatom magam akkor még jobban.

2015. jan. 11. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!