Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudom elmúlasztani...

Hogy tudom elmúlasztani holnapra ezt a náthát?

Figyelt kérdés

Megfáztam, náthás vagyok, és fáj a torkom. A közérzetemmel nincs baj, a torkom jobb, hála 2liter mézesteának :) De olyan a hangom a náthától, mint egy orrba vert bohócnak. Kb. percenként kell fújnom az orrom, mert úgy el van dugulva. Orrcseppem nincs itthon, sós vizet csepegtetek helyette, holnap tudok csak venni.

El tudom valahogy ezt a rémes náthát múlasztani vagy legalább csökkenteni holnap estére?

Az 1. házassági évfordulónk lesz, vacsorázni megyünk, nem akarok ilyen állapotban menni :(

Segítséééég :(


2015. jan. 22. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy.
2015. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már elkéstem a tanáccsal,de legközelebb vegyél a gyógyszertárban orr-öblítő szettet, amelyhez sót is adnak. Naponta kétszer-háromszor átöblíted vele a náthás orrot,és csodát tesz.(Úgy hívják, Nasipur orröblítő szett, a nagyobb gyógyszertárakban lehet kapni, 30 kis tasak só jár hozzá)
2015. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!