Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki valami elfoglaltasagot...

Valaki valami elfoglaltasagot tud ajanlani mert szorongasos panikbeteg vagyok es sajnos csak hetfore van beutalom pshyhologushoz es ugy erzem megbolondulok addig mivel kothetnem le magam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok,és nekem a festés vagy rajzolás jött be.Teljesen kikapcsol,és megnyugtat.Menj el egy hobby boltba és nézz körül mihez volna kedved.Én például szeretek fakeretekre különböző szárazvirágokat ragasztani és ajándéknak remek lesz majd.De lehet finomakat sütni is,sütit vagy palacsintát.Néha amikor rámtör nagy levegőt veszek és megpróbálok valami szépre gondolni.De olyan is van,hogy szépítő kúrát csinálok,fincsi lazító fürdősós vizet engedek,áztatom magam,néha még gyertyát is gyújtok,aztán hajmosás,testápolózás,haj beszárítás,és ha van hozzá kedvem még a körmeimet is kifestem.Nem tudom fiú vagy e vagy lány.A sportolás is jó,uszoda vagy futás,vagy egyszeren tornázni valami torna videóra a youtubról.De lehet takarítani,főzni mosni.Szóval lehet mivel elfoglalni magadat.
2015. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket fiu vagyok 20 éves ha elindulok futni valamiert ideges vagyok nehezebben kapok levegot de a leleteim alapján se szivvel semmivel nincs gond .
2015. jan. 23. 13:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Felek is kimenni mert olvastam hogy szeles idobe nagy az esely szivinfarktusra a multkor szeles hideg idoben extraszisztoleim voltak 3-4 darab megjedtem hogy attol lehet de ha nincs baj a szivemmel csak en nm akarom elhinni lehet bajom?
2015. jan. 23. 14:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ugy erzem ezek miatt hogy baj lehet a szivemmel es hogy nem vozsgaltak meg rendesen vagy ezt csak en meselem be magamnak?
2015. jan. 23. 14:29
 5/7 gömbicica ***** válasza:

ismerős szitu!!!


mit mondott a pszichológus egyébként?

2015. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elkezdtuk a teerapiat
2015. jan. 29. 17:43
 7/7 gömbicica ***** válasza:

ha lehet szorongásoldó kemikáliát NE!!!!!!!

pszichoterápián nem tudom mitcsinálnak?

gondolom kikérdezik mitől alakulhatott ki aszorongó állapot. -én annak idején tudtam, de kikerülni viszont nem tudtam a helyzetet!!-


van vesperás tea a pannonhalmiaknak és nervenpflege tabletta.

mindkettő szorongásos dolgokra jó.


kiváncsi vagok mire juttok.

ha van időd, ird meg már légyszives. köszönöm üdv.Edit

2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!