Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eufória, de hogyan, miként?

Eufória, de hogyan, miként?

Figyelt kérdés

Szóval az eufória

szerintem egy leírhatatlan érzés, kevés dolog van az életemben ami ennyire csodálatos lenne

tehát a kérdésem, hogy egyes gyógyszerek vajon elő tudnak idézni ilyen, vagy ehhez hasonló érzést, mert sokat olvastam olyanokat, hogy néhányan nyugtatót vettek be alkohollal, ami szerintem nagyon hülye dolog,

hogy ez tud olyan érzést nyújtani, vagy meg sem közelíti?



2015. jan. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Eufóriát akkor érzel, amikor túlzott a boldogsághormonok termelődése. Ennek azonban ára van. Az elemállapotod egyensúlyra törekszik, és hamarosan a melatonin veszi át az uralmat. Az eufória elérhető művi úton, de veszélyes játék, könnyen a rabjává válhatsz. Ha boldog akarsz lenni, sportolj! A sportolók az edzés során gyakran érik el ezt az állapotot. (Bár az addikció veszélye itt is fennáll.)
2015. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sportolok nagyon sokat futok, és igen nagyon jó, felpörgök és más leszek, talán jobb,

De az igazi kérdés, hogy pl azok akik otthon ülnek, túlsúlyosak, gyógyszerekkel el lehet ezt érni

2015. jan. 23. 23:02
 3/6 anonim válasza:
66%
Azoknak való a drog, és az alkohol
2015. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Egy csomó kény drog okoz eufóriát, van is fönt a youtubon egy magyar dok. film heroinosokról, ott modja a csávó, hogy olyan eufóriát érez az egész testében amikor belövi magát, mintha 10 ezerszer élvezne.

Persze ezzel az a baj hogy teljesen tönkretesz, és valszeg előbb utóbb belehalsz.


Tehát igen, vannak könnyű utak, amikkel eufóriát érezhetsz egy rövid ideig, de amint véget ér a hatásuk, még szarabbul leszel mint előtte.



Ha úgy szeretnél eufóriát érezni, hogy közben nem teszed tönkre magad, akkor természetesen arra is vannak módok. A legegyszerűbb természetesen a szex, bár ezt gondolom tudod.

A másik ami eszembe jut, az pl a bedurranás. Ha esetleg nem tudnád mi az, röviden kifejtem: Amikor edzel és súlyokat emelsz, akkor ha jól csinálod, az izomzatod eljut egy olyan pontra, hogy több vér kerül bele mint normális állapotban, így pl ha van egy 35ös bicepszed, akkor az akár 37-38-ra is megnőhet.. lényegében olyan érzés mintha felpumpáltak volna, mintha bármelyik pillanatban szétakarna durranni. Ez az érzés nagyon közel van az orgazmushoz, bár függ attól mekkora az izomzatod, nyilván minnél nagyobb ,annál nagyobb a bedürranás, és annál jobb érzés.. és gondolj bele, ha ezt kombinálod az elsővel, tehát hazajösz a nődhösz, bedurranva, izzadtan, akkor már pusztán a jelenléted őt is felizgatja (tudni kell h az izzadságban olyan feromonokat tartalmaz, ami vonza a nőket) így olyan eufória érzésed lesz végig, ami eddig még soha.


Egy másik dolog, amit inkább nem javasolnék, (legalábbis addig amíg nem vagy legalább 18-19) az a marihuána. Konkrétan eufória érzést nekem akkor keltett, amikor bongból szívtam, és annyira betéptem mint még addig soha, és elkezdtem hokizni.. de az annyira jó volt végig, hogy olyan jó még soha nem volt... eddig még csak egyedül próbáltam, de szex közben iszonyat jó lehet...


Úrisen, ha ezt a hármat kombinálnám, tehát bedurranok, beszívok, és megcsinálom a nőmet, akkor szerintem olyan eufória érzésem lesz, ami addig még soha...


----------


nah még 1 dolog úgy hirtelen eszembe jutott : mégpedig a zenélés.. amikor jamelsz a haverokkal és rohadt jól eltaláltok mindent, összejön a szóló stb. és közben a teremben ott vannak a csajok is.. tehát egyszerűen k..va jó érzés.. bár gondolom ezt úgy mindenre elmondhatod, ha valamit csinálsz, amivel másokat lenyűgözöl...

2015. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Füvet már szívtam, ...

És mint írtam ezekszerint sokszor futás után ez az a különleges érzés

Ami egy nagy vágyam még, hogy pl. Karácsonykor saját magamnak valami maraton hosszúságot fussak, vagy csak egy különleges, vagy extrém alkalomkor futni betépve

Futás+mariska=<3

2015. jan. 26. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy elég jó receptem eufóriára, amely nem tartalmaz semmiféle szintetikus anyagot: Először is inni kell egy fél kávéskanálnyi szárított kratom-ot (nyugtató, eufórizáló tea) rá inni egy vagy két feles rövidet, ami felerősíti a hatását. Erre rá kell szívni egy kis kannát, meg füvet, akár bongból, vagy cigibe tekerve. A kanna amúgy egy nagyon jóféle nyugtató hatású, természetes "dohány". Ha mindez megvan, ki kell menni a természetbe, el kell menni bringázni vagy királndulni egyet a napsütésbe, és konkrétan úgy fogod érezni, hogy az életed tökéletes. Olyan élményben lesz részed, mint mikor gyerekkorodban csodálkozol rá valamire. Persze, ilyen szintű kombó nem kell ám minden héten megejteni... különleges eseményekre tartogasd, alapjáraton simán csak a kratom vagy a kanna kombinálása a sportolással is elég szokott lenni az enyhe eufóriához.
2016. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!