Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 35 éves férfiként havonta...

35 éves férfiként havonta belázadosom influenzaszerű tünetekkel, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Voltam már immunológusnál is, nem találtak eltérést (azaz az akkori tünetem egy vírus volt, de hogy miért kapok el gyakran fertőzéseket, az nem derült ki)

Bosszantó, mert általában 2 napig tart, és sokszor hétvégére esik (nyáron is). Eléggé stresszes életet élek (család, munkahely), amin változtatni nem tudok, azaz igen, és azt is teszem egy vállalkozás indítással, ami újabb stressz... vagy lehetséges, hogy az 1 éves gyerekemtől kapom? Ő még nem jár közösségbe, csak ismerős családokhoz.


2015. jan. 25. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, a stressztől kezdve az ételallergiáig.


Én akkor voltam hasonlóképpen, mielőtt kiderült, hogy tej és gluténérzékeny vagyok. Amióta ehhez igazítom az étrendem, azóta megszűntek a panaszaim.


Na már most nem biztos, hogy veled ez van, de érdemes lenne egy teljes körű kivizsgálásra elmenni.


Mert az, hogy vért vesznek és az éppen aktuális fehérvérsejt profilodból megállapítják amit mindenki tud, hogy náthás vagy, az megmondom őszintén, nem nagy kunszt.

2015. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Allergia,sressz
2015. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járj hetente szaunába! 5 éve nem voltam beteg.
2015. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!