Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csütörtökön ettem utoljára,...

Csütörtökön ettem utoljára, ma hétfő este van, lassan kedd, de még mindig nem ettem semmit, éhes nem vagyok, rosszul sem vagyok, mi bajom van mégis?

Figyelt kérdés

Simán kihúznék így még vagy 1 hetet is akár, ahogy most érzem. Nem fogyózom, nem direkt van. Mondjuk, van miből leadni, de ez nem jutott eszembe, csak simán nem vagyok éhes. Mikor leszek éhes? Most nem bírok csak úgy enni.


24/L


2010. febr. 8. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, holnap már össze fogsz esni:((((
2010. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom!!!!!Menjél feltétlenül orvoshoz, ez már nagyon sok idő kaja nélkül. Egyszer csak összeesel bármennyire nincs is előjele.
2010. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet nagyon jól bírja az ilyen krízishelyzetet- egy ideig. Utána összeomlik, és visszafordíthatatlan dolgok fognak történni. Először is beteg leszel - aki nem eszik, az hiánybetegségeket kap. Azt hiszem, erre neked kéne rákeresni az interneten, a saját érdekedben.

[link]

2010. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nemsokára csakúgy összeesel valahol. nemis fogod érezni h rosszulvagy, janem csak fogod magad és összeesel. ígyszokott lenni. aztán hívják a mentőket, mert magadtól nemfogsz felkelni, és lehet h kómába is estél. higyj nekem. télleg így működik. 3 napja nemjutott táplálékhoz a szervezeted. olyan dolgokat vontál meg magadtól, amitől leáll a vérkeringésed, és a veséd is. plusz lehet a májad is. kómába fogsz esni, ésez nem vicc.
2010. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. azért annyira kell eltúlozni, ahogy az utánam lévő írta. nem hinném, hogy egyelőre ilyen történne. a léböjtölő emberek se halnak bele. de azért remélem rendesen iszol. lassan térj vissza az evésre, mert az éhezetés nem egyenlő a fogyással. és olyan nincs, hogy nem tudsz csak úgy enni, dehogynem tudsz.
2010. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ettél ma már valamit?

Jobban vagy?


Ha valaki sokáig nem eszik, akkor egy idő után átfordul a dolog és nehezére esik enni. A legnehezebb az első pár falat, de utána jobb lesz. Az ember tudatos lény, és táplálékra szükség van, tehát ilyet nem szabad csinálni, hogy naem vagyok éhes, ezért napokig nem eszem. Igenis le kell ülni és enni legalább egy almát vagy pár darab kekszet! És az ivás nagyon nagyon fontos!!!

2010. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Inni ittam, azzal nem volt gond, csak az evéssel, de tegnap este, ahogy mondtátok, mégis legyűrtem egy szendvicset. Meg is ülte a gyomromat, mintha nem kellett volna, hogy egyek. Ma sem ettem még, de este fogok vmit, muszáj. Csak tudnám, hogy mi a fenéért nem kívánok enni.
2010. febr. 9. 15:49
 8/8 anonim válasza:

Szerintem fokozatosan kezdj el enni. Ne kelttésztát (szendvics), hanem valami kekszet vagy krumplipürét, ropit, vagy egyél levest! A leves az azért jó mert tápláló, de mégsem nehéz a gyomornak és miközben főzöd, lehet, hogy megkívánod, mivel érzed az illatát.

Nem történt veled valmi olyan megrázó esemény, amit nem tudsz feldolgozni? Mert én már votlam többször így és akkor én sem tudtam enni...

2010. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!