Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mitől van, hogy reggel...

Az mitől van, hogy reggel nehezen kelek? A többi lenn.

Figyelt kérdés

Mitől van az, hogy reggel nehezen tudok felkelni annak ellenére, hogy este időben fekszek le? Továbbá mikor hazamegyek a suliból akkor délután úgy érzem, ha lefekszek pár perc múlva el tudnék aludni (néha megesik és csak este fél tizenkettőkor kelek fel vagy később). Meg olyan is van, hogy ha elfáradok, akkor hiába fekszek le este 9-10 körül, egyszerűen nem vagyok képes elaludni sőt még olyan érzésem van, hogy ekkor tudnék igazán pörögni, tevékenykedni.

Ez valami idegrendszeri zavar? Vagy baj van a szívemmel vagy a keringésemmel? Vitaminhiány?

21/F



2015. jan. 27. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovitamihiany,kimerultsek
2015. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Bagolytípusú vagy - mint én is, - akiknek az életét megkeserítik a pacsirtatípusúak.
2015. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kocuska válasza:

Egyszerűen ilyen vagy (én is amúgy), hétköznapon mindig felkelek mert muszáj de hétvégén amikor tudom hogy NEM KELL felkelni akkor akár délig is ágyban vagyok .-.

Az is lehet amúgy hogy "túlalszol" :)

2015. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!