Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezzel el kellene mennem...

Ezzel el kellene mennem orvoshoz, vagy nem durva?

Figyelt kérdés

Két hete csütörtökön nagyon sz.rul voltam, rázott a hideg, néha megszédültem, gyenge voltam fizikailag, és minden ok nélkül sírtam. Péntek reggel csak 10-re kellett mennem (még gimis vagyok), este már 9-kor lefeküdtem, szóval jó nagyot aludtam és elmúlt. De most ugyanez van, tegnap néha megszédültem, most nem nem sírok, de ma reggel volt egy 2 perc, ami kiesett, ültem - vágás - keltegetnek.

Hallottam, hogy ilyenek előfordulnak ebben a korban, és nem akarok orvoshoz menni, nincs időm egy-két órát várni a bacis rendelőben, lehet, hogy feleslegesen.

19/L


2015. jan. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz mostanaban? Vagy nem most fog megjonni? Ezektolnyugodtan lehet. Szerintem keruld a stresszes helyzeteket ha tudod, igyal sok vizet es ha a tuneteid nem mulnak el egy idon belul akkor nezesd meg magad egy orvossal. :)
2015. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ovoshoz kell menned sajnos, mert vérvétel, vérnyomásmérés is kellene. Vitamint szedsz? Ha rendelőbe mész, akkor kösd be egy könnyű sállal, vagy maszkkal az arcod. Ha van ezüstkolloidod otthon, akkor mielőtt elmész a rendelőbe, fújj az orrodba 2-2 fújást és a torkodba is párat, majd amikor hazajössz moss alaposan kezet és ismételd meg az ezüsttel kezelést. Így garantáltan nem kapod el az influenzát. Ha úgy érzed ideg alapon van, akkor citromfű teából igyál napi 3-4 bögrével, és szedj C vitamint, B-MAX vitamint. Ez utóbbit a DM-ben olcsón megkapod.
2015. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak meg fog jonni:')

gratulalok nagylany lettel:'') *tapstaps*

2015. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Végüpis csak voltam orvosnál, azt mondta, kimerültség, és kiírt egy hétre.

19 vagyok... szóval már pár éve "nagylány" :D

2015. febr. 20. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!