Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz okozta fáradtság...

Stressz okozta fáradtság ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

(Netes öndiagnosztizálás és józan ész alapján arra jutottam, hogy) sok stressz ér mostanában, és előfordul, hogy időszakosan nagyon fáradtnak érzem magam. Néha olyan, mintha nem lenne kedvem semmihez vagy lustának érezném magam, de volt olyan hét, hogy a nap 3/4 részében feküdtem, de olyan is, hogy semmi bajom nem volt. Próbáltam remotiv extrát, citromfű teát, magneb6-ot, nem használt. Eleget eszem/iszom/alszom/vagyok a friss levegőm/mozgok (nem sportolok). Mit tudok ellene tenni? Néha elég sok mindenben akadályoz.


Előre is köszi a válaszokat!


2015. febr. 1. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy vitamint is szedek. Meg minden logikus megoldást megpróbáltam már.
2015. febr. 1. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Frissítő zene, illat, és mozgás. Egy fél óra kocogás, és felüdülsz. Csak rá kell szánnod magad.
2015. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször a kocogást, utána kb. 20 percig volt jó, majd megint jött a fáradtság.
2015. febr. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!